Друк логотипу на картонних коробках Київ, ціна | Принт Маркет

Картонні коробки з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Друк на картонних коробках

Існують товари, які без міцної та надійної упаковки неможливо транспортувати. Саме для них були створені спеціальні коробки з міцного матеріалу - гофрокартону. Гофрований картон є на сьогодні безсумнівним лідером серед матеріалів, використовуваних для створення пакувальних коробок всіх розмірів і призначень - від дрібних коробочок для сувенірів до величезних коробок для меблів, комп'ютерної та побутової техніки. Невеликі картонні коробки відмінної якості і стильного зовнішнього вигляду випускаємо і ми, компанія Принт Маркет. Картонну упаковку ми виготовляємо під замовлення, її можна купити оптом і в роздріб (мінімальна кількість - 25 штук). Ми виробляємо подарункові картонні коробки, які використовуються в основному для упаковки різного роду презентів і сувенірів. Створюються вони з екологічно-чистого та безпечного крафтового картону і відповідають всім вимогам високих міжнародних стандартів.

Як виникла упаковка з гофрокартону?

Як і багато прогресивних винаходів та нововведень, картонні коробки для упаковки товарів і предметів виникли в епоху промислової революції і технічного прогресу, тобто в XIX столітті. У 1844 році німець Генріх Вельтер проголосив «паперову революцію», навчившись із деревної маси на основі целюлози створювати папір. Вироблений товар повинен був бути доставлений до свого покупця в повній цілості і неушкодженості. Але виявилося, що далеко не завжди для цього вистачало простої паперової обгортки. Правда, в 1856 році у Великобританії був винайдений гофрований картон, але використовувався він дуже однобоко - виключно як підкладка під капелюхи. Однак хорошому винаходу не дав пропасти американець з Нью-Йорка Альберт Джонс. У 1871 році він придумав перекмотувати скляні пляшки шарами звичайного плоского і гофрованого картону під час транспортування, що значно знизило кількість розбитої в дорозі тари. Цей рік можна вважати початком використання гофрокартону. А вже через 3 роки, в 1874 році, був створений перший верстат, який виробляв гофрований картон в масових кількостях. З тих пір виробництво гофро-упаковок було поставлено на широку ногу, тому що багато галузей відчули потребу саме в такій, міцної і надійнії, тарі. До речі - її виробництво виявилося вельми дешевим, тому таку упаковку міг собі дозволити практично кожен, хто її потребував. Сьогодні для виробництва пакувальних коробок використовується перероблений макулатурний матеріал крафт, який за своїми якісними характеристиками значно перевершує звичайний папір і є 100% екологічно чистим матеріалом.

Виготовлення та друк логотипу на коробках

Подарункова коробка з крафтового гофрокартону сьогодні - це дуже багатофункціональний і затребуваний вид упаковки. Як ми вже знаємо, використовуються такі коробки усюди, в залежності від виду та призначення продукції, яку потрібно упакувати для транспортування. Найголовнішими перевагами картонної упаковки є її зовнішня креативність, міцність, надійність і, звичайно ж, нескладне і дешеве виробництво. Виготовлення картонних коробок в Принт Маркет максимально вигідне для нашого виробництва, так як вимагає мінімальних витрат, і максимально дешеве та якісне для наших клієнтів. Що ж собою являє упаковка з гофрованого картону? Сам гофрокартон - це волокнистий щільний папір хвилеподібної форми, з однієї або з обох сторін якої наклеєні плоскі аркуші картону. Найбільш підходящою сировиною для виготовлення гофрокартону вважається сучасний екологічно чистий матеріал. А так як його природний колір має красивий коричневий відтінок, то ми використовує його без підфарбовування. Гофрокартон може мати кілька шарів, в залежності від того, наскільки крихкий товар буде в нього упакований. Ми в Принт Маркеті  виготовляємо невелику 2-шарову гофро-упаковку, яка призначена для милих подарунків та сувенірів. Розміри коробок, які ми пропонуємо нашим клієнтам, такі: 114х95х100 мм, 135х60х60 мм і 90х90х60 мм.

Крафтові коробки створюються методом плоскої висічки спеціальним вирубним пресом, який розрахований під певний вид гофрованого картону, в нашому випадку - для 2-шарового картону. Далі слідує процес нанесення зображення на картонну коробку. Друк логотипу, слогану або картинки на подарунковій упаковці проводиться методом шовкографії або трафаретного друку. Ми це робимо в 1 або 2 кольори, з одного боку коробки - на кришці. Барвники якісні, імпортні, закуплені безпосередньо у виробників в країнах ЄС.

Переваги подарункових коробок

Серед жостких і напівжорстких видів упаковки коробки з крафту лідирують не перший рік. Ми також вважаємо, що найкраща в світі - картонна упаковка з гофрованого картону. Ось деякі з її переваг:

  1. Екологічність 100% - крафтові коробки безпечні для вмісту, а після використання розкладаються в природі швидким і природним способом, як звичайна деревина.
  2. Картон має підвищену міцність і зносостійкість, що гарантовано забезпечить повну безпеку поміщених в коробку предметів під час транспортування і зберігання.
  3. Крафт також стійкий до впливу жирів, вологи, дощу, снігу, яскравих ультрафіолетових променів, перепадів температур і інших несприятливих атмосферних явищ.
  4. Висока щільність і непрозорість гофрокартону дозволяє упаковувати, зберігати і транспортувати речовини, які бояться попадання на них сонячних променів, наприклад, парфумерія, косметика, деякі медичні препарати.
  5. Подарункова коробка з гофрованого картону поглинає вібрації, що для деяких товарів і сувенірів є дуже важливою якістю при перевезенні.
  6. Вага коробки значно менша, ніж вага, наприклад, дерев'яної (фанерної) упаковки, яка використовувалася в колишні роки.
  7. Низька собівартість при виробництві дає можливість отримати дешеву упаковку відмінної якості та надійності.
  8. Можливість вибрати потрібну форму і розміри коробки під будь-який товар або сувенір.

Замовити картонні коробки в поліграфії Принт Маркет

Картонну упаковку в Київі замовити дуже просто: для цього ми розмістили інформацію про нас на сайті в інтернеті. Ознайомтеся, будь ласка, з усіма розмірами запропонованого товару і виберіть найбільш підходящі для вас опції, потім відзначте їх в формі замовлення і відправте його нам. Готовий макет нанесення (логотип, слоган, картинка) також вишліть нам на імейл. До роботи ми приступимо відразу ж після підписання замовлення-договору. У разі, якщо у вас немає готового макету, ви можете замовити його дизайн нашим художникам-дизайнерам. Вони із задоволенням запропонують вам креативне і цікаве рішення. З'ясувати виниклі питання і поспілкуватися особисто з нашими менеджерами або дизайнерами можна по телефону або по пошті (всі координати вказані на сайті). Менеджери дадуть пораду, проконсультують, допоможуть з вибором подарункової коробки, а також розкажуть про способи оплати та доставки готового замовлення, але в будь-якому випадку ми гарантуємо своєчасну доставку тиражу коробок з крафт картону до вашого міста і офіс.

7419

людина сьогодні переглянули цю категорію