Друк календарів. Замовити друк і виготовлення календарів в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі | Друкарня Принт Маркет

Друк календарів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Друк календарів - відображення фірмового стилю компанії

Сучасній діловій людині необхідний календар - це твердження вже давно ні в кого не викликає сумнівів. Красивий і зручний, він допоможе систематизувати робочий час, навчить організованості та пунктуальності - адже від цих якостей залежить успішне ведіння бізнесу, величина доходу і особиста кар'єра. Принт Маркет виробляє друк рекламних календарів на будь-який смак. Ми знаємо, що календар є не тільки прекрасним помічником в роботі, але й інноваційним засобом маркетингу. Тому календарі нашого виробництва відрізняються зручною щоденною сіткою і достатнім рекламним полем - місцем, де замовник може розмістити інформацію про свою компанію, логотип, контактні дані, перелік запропонованих товарів або послуг, і т.д.

Принт Маркет пропонує якісний і швидкий друк календарів різних видів:

  • Кишенькові календарі - компактні і зручні. Їх використання дуже різноманітне в сучасному маркетинзі: вони виконують роль як, власне, календарів, так і візиток, карток на знижку або пільгових послуг, абонементів у спортзал або в салон краси, а також багато інших функцій.
  • Квартальні календарі - найпопулярніші помічники в роботі бізнесменів, бухгалтерів, економістів, банкірів, менеджерів і всіх ділових людей, тому що на ньому одночасно видно попередній, теперішній і наступний місяць. Квартальний календар можна доповнити годинами або красивими зображеннями на рекламних полях.
  • Настільні календарі: перекидний, «трансформер ВОХ» і «будиночок», зручна і корисна річ, яка припаде до смаку всім, від бізнесмена до домогосподарки. Вони займають дуже мало місця на робочому столі, виглядають стильно і привабливо. Крім того, містять масу корисної інформації, креативні зображення і фотографії.
  • Настінні календарі - це плакати або постери, які зазвичай ставляться до корпоративної поліграфії. Плакатні календарі оформляють у фірмовому стилі, використовують для креативної реклами, прикрашають інтер'єр. А ще вони в будь-якому приміщенні відразу «кидаються в очі» і служать постійним нагадуванням про Вашу компанію.
  • Настінні перекидні календарі - невід'ємний аксесуар особистого та ділового корпоративного життя. Як зображення можна використовувати фото, присвячені діяльності Вашої компанії, або веселим колективним святам - і тоді календар стане оригінальним новорічним подарунком для колег, партнерів і керівництва.

Ми розробляємо оригінальний дизайн календарів

Красиві та практичні рекламні календарі вже давно вважаються в Принт Маркет хітом передноворічних продажів - адже це і відмінний матеріал для роздачі при проведенні рекламних акцій і PR-заходів, і корисний новорічний подарунок для співробітників і колег. Виготовлення календарів у нас має ряд переваг:

  • Друк календарів завжди високої якості забезпечують новітнє технологічне обладнання та відмінні витратні матеріали, які ми закуповуємо в країнах Західної Європи у кращих і перевірених постачальників.
  • Наявність власної друкарні дає можливість реалізовувати календарі дешево. У нас ціна розумна і доступна навіть фірмам з малим бюджетом. Чим більше тираж - тим нижче вартість одного примірника.

Ви можете вибрати або замовити будь-який дизайн календарної сітки і надрукувати від 10 до 2000 примірників в короткі терміни.

Ми розташовані в Києві, але Ви, перебуваючи в будь-якому місті України, можете зробити замовлення і отримати готову продукцію точно в строк.

Щоб календар був неординарним і креативним твором поліграфічного мистецтва, а не стандартним виробом з безликою картинкою, під якою розташована нудна чорно-біла календарна сітка, його створення слід доручити професіоналам. Якщо у Вас є готовий макет календаря, то завантажте його при онлайн оформленні замовлення або надішлете нам на електронну пошту. Якщо ж у Вас немає макета, то наші професійні художники-дизайнери допоможуть Вам з вирішенням цієї проблеми. У нас багато різних цікавих ідей і пропозицій, і ми готові створити для Вас найкращий календар. Адже від якості дизайну і друку фірмового календаря залежить образ Вашої компанії в очах клієнтів і партнерів. І можете не сумніватися - наші висококласні художники-дизайнери створять для Вас календар в повній відповідності з Вашими смаками та побажаннями: серйозний або легковажно-веселий, строгий або авангардний, але обов'язково іміджевий, брендовий, дивовижний і неповторний.

Друк рекламних календарів

Ми здійснюємо друк на календарях малими і великими тиражами. Розміри календарів найрізноманітніші - від кишенькових 70х100 мм до великих настінних форматів А3, А2, А1 і А0. Друк повнокольоровий, високоякісний, з фотографічним опрацюванням деталей. Кишенькові календарі друкуються на щільному крейдованому білому папері 350 г / м², для настінних використовуємо якісний імпортний папір 170 г / м², настільні перекидні та «будиночок» створюються з матовою крейдованого паперу 350 г / м² або картону. Друк квартальних календарів проводиться на цупкому картоні 240 г / м², а друк календарних блоків - на білий матовою крейдованому папері 90-100 г / м². Блоки з календарною сіткою кріпляться за допомогою білої металевої пружини, а самі календарі - за допомогою люверсів. Настінні моделі переплітаються на металеву білу пружину з ригелем (спеціальної петлею). Для зручності використання в комплектацію багатьох моделей входять віконця «дата» і «пікколо». Рекламні поля друкуються в 4 кольори, а календарна сітка - в 2 кольори, з виділенням яскравим кольором вихідних і святкових днів. За бажанням клієнта після друкованого процесу календарі можна покрити захисним ламінаційним шаром: глянцевим або матовим. Ламінація робить фарби яскравішими, а також надовго зберігає акуратний вигляд. Термін виготовлення замовлення - від 2 до 6 робочих днів з моменту оплати і підписання до друку макета календаря, але якщо тираж потрібен терміново, то це теж цілком можливо - у нас працює програма SOS (за погодженням з нашим менеджером).

Як надрукувати календарі в Києві?

Ви знаходитесь не в Києві, але хотіли б замовити у нас друк рекламних календарів? Немає нічого простішого. Замовлення тиражу можна зробити цілодобово на сервісі Принт Маркет, а також за телефонами та електронною поштою. Наші менеджери приймуть Ваше замовлення, підкажуть і проконсультують по будь-якому виниклому у Вас питанні. Доставка готових календарів здійснюється в повній відповідності з обумовленими термінами, незалежно від місця розташування Вашого населеного пункту: Львів, Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Суми чи Чернівці. Для оптових клієнтів і для тих, хто вже співпрацював з нами, у нас є спеціальні пропозиції, пільги і знижки. Чим більше замовлення - тим дешевше вартість одного примірника. І не забувайте про переваги співпраці з Принт Маркет: у нас найширший вибір календарів всіх фасонів і всіх розмірів, для Вас ми виготовимо будь-який тираж, від 1 штуки і до безкінечності. Наша продукція - це уособлення принципу: висока якість + низька ціна + відмінний сервіс + оперативна доставка в Ваше місто і офіс.

11362

людина сьогодні переглянули цю категорію