Тейбл тенти. Друк на тейбл тентах | Принт Маркет

Тейбл тенти для HoReCa & Shops

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

На столах і стійках кафе та ресторанів, барів і готелів часто можна бачити невеликі таблички, складені у вигляді трикутників або квадратів, що стоять вертикально або лежать горизонтально. Це тейбл тенти, настільні підставки-інформатори для відвідувачів, делікатно виконують рекламні функції. Якщо слідувати дослівному перекладу з англійської, то це слово перекладається як «настільні намети». На сторонах «наметів» друкують меню ресторанів, списки послуг готелів, салонів краси, розважальних закладів і т.д. Навіть у багатьох сучасних офісах на столах співробітників стоять тейбл тенти, які допомагають відвідувачам орієнтуватися, повідомляють важливу інформацію в залежності від області застосування. Популярність тейбл тентів виникла не випадково - вони виглядають дуже оригінально, займають мінімум місця, містять максимум необхідної для споживача інформації і коштують дуже дешево. Принт Маркет пропонує виготовити для Вашого бізнесу красиві і якісні тейбл тенти, здатні значно активізувати Вашу діяльність і розширити базу клієнтів. Особливо якщо Ваш бізнес відноситься до індустрії гостинності - до сфери громадського харчування та готельного господарства, а також до сфери торгівлі та бутиків.

Матеріали і виготовлення тейбл тентів

У нас Ви можете замовити тейбл тенти різних розмірів (200х100 мм і 100х180 мм) і трьох форм: з 3-х панелей, з 4-х панелей і форму «Будиночок». Всі вони виготовляються з білосніжного якісного крейдованого паперу високої щільності 240 г/м². Друк на тейбл тентах повнокольоровий, дуже яскравий і барвистий, відрізняється чіткістю в передачі дрібних деталей і ажурних шрифтів. Витратні матеріали для тейбл тентів (фарби і картон) ми закуповуємо у безпосередніх виробників поліграфічних матеріалів в країнах західної Європи, тому в якості ми впевнені на 100%. Післядрукарська обробка, за Вашим бажанням, може складатися в покритті продукції матовою або глянцевою захисною плівкою - ламінуванням. Вона не тільки продовжить термін використання, а й значно прикрасить зовнішній вигляд тейбл тентів. Глянцеве покриття зробить кольори більш яскравими і контрастними, а матове - додасть їм пастельного відтінку, м'якості і глибини. Всі тейбл тенти виготовляються дуже якісно, ​​незалежно від розмірів тиражу. Іноді тейбл тентами помилково називають тримачі для меню, але це зовсім інша продукція, яку ми також виробляємо.

Як купити тейбл тенти в Києві?

Щоб ми швидше приступили до друку Вашого замовлення, Ви можете оформити його самостійно за допомогою інтернет-сайту. Якщо Вам потрібно консультація чи порада, то скористайтеся телефонами або поштою, які вказані на сторінках сайту - і наші менеджери швидко вирішать всі ваші проблеми. А Принт Маркет гарантовано створить для вас якісні, оригінальні і недорогі тейбл тенти. Час і місце доставки, вказане Вами при оформленні замовлення, ми не порушимо - можете бути впевнені в своєчасному отриманні продукції. Ціноутворення залежить від обраної моделі і величини тиражу. Якщо Ви хочете заощадити кошти, то пам'ятайте, що при великому замовленні ми знижуємо вартість продукції. Також ми знизимо для Вас ціни, якщо Ви звернетеся до нас повторно. Адже ми хочемо співпрацювати з Вами не один раз, а постійно, і постараємося стати для Вас найкращим магазином типографії.

3603

людина сьогодні переглянули цю категорію