Корпоративні подарунки з логотипом від Принтмаркет

! Корпоративні подарунки

Корпоративні подарунки — це один із видів комунікації компанії зі співробітниками, партнерами та цільовою аудиторією. Їх прийнято дарувати для заохочення співробітників або у якості компліменту чи оригінальної візитки при знайомстві з потенційним партнером або клієнтом. Вибору бізнес-подарунків необхідно приділити підвищену увагу, адже вони визначають рівень корпоративної культури, впливають на імідж компанії.
Функціональний потенціал корпоративних подарунків
 
Ми пропонуємо максимально індивідуалізовану корпоративну поліграфію. Презенти з яскравими зображеннями бренду ідеально підходять для рекламного заходу, тематичної події або корпоративу. Така продукція виконує відразу декілька функцій. По-перше, вона служить елементом лояльності, покращую відносини з партнерами. По-друге, вносить різноманітність в проведення конференцій, мастер-класів, семінарів тощо. Також можно замовити корпоративні новорічні подарунки у якості передсвяткового таймбілдінгу.

Фірмові подарунки з логотипом до будь-якого корпоративного заходу

 
Наша компанія виготовляє корпоративну поліграфічну продукцію в усьому різноманітті:
 
  • повербанки із гравіюванням та підсвічуванням логотипу;
  • чашки з повнокольоровим зображенням бренду;
  • наручні годинники з логотипом посередені;
  • термокружки з принтом;
  • рюкзаки з зображенням фірми;
  • брендові ручки з кліпсою в кольорах компанії;
  • гіпоалергенні подушки з якісним та екологічним принтом;
  • брендові значки з євробляшкою та силіконові браслети.
 
 
Варто зазначити, що брендові подарунки все частіше стають частиною нашого життя: ми п’ємо з кухлів із зображенням бренду, заряджаємо телефони павербанком з логотипом фірми, яка його подарувала, носимо корпоративний годинник. Таким чином, люди контактують з брендом протягом тривалого часу. 
 
Згідно з дослідженнями, більшість людей користуються корпоративними подарунками більше року. І, звісно, в певний момент вони підштовхнуть зробити цільову дію — відкрити сайт, переглянути асортимент інтернет-магазину чи прийти в офіс до компанії. При цьому вони знижують вартість контакту щоразу, коли хтось натикається на брендовий подарунок. Отож це ефективний та дуже вигідний інструмент маркетингу.
Індивідуальний підхід
 
Якщо ви маєте власні уявлення з приводу зовнішнього вигляду майбутніх корпоративних подарунків, тоді сміливо озвучте їх нашим спеціалістам. Наші графічні дизайнери реалізують ваші ідеї та ми втілемо їх у життя. В іншому випадку ми можемо самостійно розробити макет, що буде відповідати вашому корпоративному стилю. 
Ми гарантуємо виготовлення необхідного тиражу корпоративних подарунків у стислі терміни. Для цього ми використовуємо сучасні технології друку та якісне обладнання. Щоб зробити замовлення, зв’яжіться з нашими консультантами по телефону або скористайтеся відповідною опцією прямо на сайті.