Наклейки на підлогу. Друк наклейок на підлогу у Києві замовити | Принт Маркет

Наклейки на підлогу

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Наклейки на підлогу набули широкого поширення в маркетингу останніх років. Такий вид підлогової графіки ефективно працює на імідж компанії та виконує функції вказівної реклами у закритих приміщеннях – у супермаркетах та торгово-розважальних центрах, у салонах краси та кінотеатрах, у кафе, клубах, на виставках і навіть у підземних переходах, в аеропортах та на вокзалах. Наклейка на підлогу як рекламний продукт має безперечні переваги: ​​вона яскрава і дуже приваблива, не вимагає особливого місця для розміщення і коштує дешево. Створюються стікери для підлоги зі спеціального міцного матеріалу, який не піддається стирання ногами і зберігає відмінний зовнішній вигляд протягом усього періоду роботи. За даними маркетологів, наклейки для підлоги мають в два-три рази більше шансів привернути увагу потенційних споживачів, ніж звичні види реклами, а значить – вони сприяють розширенню клієнтської бази та розвитку бізнесу.

Рекламні наклейки на підлогу

Підлогові наклейки вважаються одним з наймолодших і найперспективніших засобів впливу на потенційних споживачів. Це потужний двигун торгової реклами, який наводить клієнтів безпосередньо до місця реалізації товарів чи послуг. Принт Маркет пропонує гарні та якісні рекламні наклейки на підлогу. Вони є повнокольоровим зображенням, надрукованим на особливо міцній самоклеючій вінілової плівці Оракал. Щоб малюнок тривалий час не стирався підошвами взуття, його підсилюють шаром спеціальної поліуретанової ламінації, зносостійкої до механічних пошкоджень і антиковзаючим покриттям. Клеїться реклама для підлоги практично на будь-яку поверхню, головне – щоб вона була очищена та знежирена.
Наклейка на підлогу може бути прямокутної форми або фігурно вирізана, наприклад наклейки сліди, наклейки відбитки, наклейки стрілки. Ми не просто друкуємо зносостійку рекламу для підлоги, ми створюємо фігурне різання графічних зображень. Особливою популярністю останнім часом стали користуватися оригінальні графічні елементи. сліди у різній інтерпретації: гола ступня ноги людини, слід від жіночого, чоловічого чи дитячого взуття, слід від автомобільних шин, слід лапи тварини чи птиці. За бажанням клієнта ми можемо надрукувати вказівники для підлоги будь-якого розміру, форми і кольору, навіть фотографію.

Друк наклейок на підлогу з логотипом

Підлогова реклама робиться на зносостійкій плівці методом прямого УФ-друку з роздільною здатністю 1440 dpi з подальшою ламінацією зображення. А оскільки сфера її застосування – ndash; це підлога, то для основи встановлюються серйозні вимоги міцності та надійності. Ми використовуємо тільки вінілові плівки, які зарекомендували себе високою якістю та довговічністю використання, порвати та пошкодити їх практично неможливо. Наша новітня виробнича база, матеріали від найкращих європейських виробників та колектив досвідчених фахівців дозволяють створювати наклейки на підлогу чудової якості.
Ви можете ознайомитися з нашою пропозицією реклами на сайті компанії. Усі ціни актуальні. У вартість готових наклейок не входить дизайн макету. Ця робота оплачується окремо. Якщо у Вас вже є готовий файл для виготовлення реклами для підлоги, то ми протягом 1-2 робочих днів надрукуємо для Вас тираж. Якщо Вам потрібний макет зображення, то наші креативні художники-дизайнери створять його для Вас у повній відповідності до Ваших побажань.

4592

людина сьогодні переглянули цю категорію