Блокноти А5 (модель економ). Замовити друк на обкладинці блокнотів А5 у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі | Принт Маркет

Блокноти А5. Модель "Економ"

product-ends
Код товару: 2913
good-price

Обкладинка з кольоровим друком. Блок 30 аркушів. Складання на металеву пружину. Розмір: 148х210 мм.

2 939 грн.
Размер 148х210 мм
Розмір 148х210 мм
Блок 30 листов
Блок 30 аркушів
Выгодное предложение
Вигідна пропозиція
От 25 шт.
Від 25 шт.
Розмір: 148х210 мм. Обкладинка з повнокольоровим друком CMYK, папір крейдований матовий 350 г/м2. Блок – 30 аркушів. Дод. опція - ламінація обкладинки та підкладки. Упаковка. Палітурка на металеву пружину.
Дивіться також

Блокноти А5. Модель Економ

Блокнот, який не виходить із розряду хітів продажу вже багато років – це блокнот А5, модель Економ. Чим він так подобається нашим клієнтам? Тим, що має три найнеобхідніші позитивні якості:
 
Його формат А5 є, напевно, найпопулярнішим, тому що збігається із стандартним форматом більшості книг та зошитів, що видаються у світі.
Він міститься в будь-яку сумку, портфель, зручний для роботи навіть у тому випадку, якщо ви робите записи «на коліні».
Його невисока ціна доступна для всіх – від простих школярів до бізнесменів.
Блокноти А5 Економ, прикрашені Вашим логотипом, можуть стати невід'ємною частиною Вашого корпоративного стилю, а також будуть дуже корисним та ефективним рекламним сувеніром під час проведення піар-заходів.
 

Друк логотипу на блокнотах А5 Економ

Ми вже говорили про популярність формату А5 (148х210 мм). Решту параметрів Ви можете вибрати, оскільки практично в кожній характеристиці блокноту ми надаємо нашим клієнтам можливість самим скласти свій «ідеальний товар». Наприклад, внутрішній блок ми збираємо з 30 листків паперу відмінної якості, але колір вибираєте Ви самі: біла гладка офсетна 80г/м² або кремова пухка Holmen Book 80г/м². Обкладинка та підкладка виготовляються із щільного картону 350 г/м². Але чи будуть вони прикрашені повнокольоровим друком зображення з одного або обох сторін - вирішувати Вам. До речі, сторінки внутрішнього блоку можна залишити чистими, а можна прикрасити Вашим логотипом в 1, 2, 3 кольори або зробити повнокольоровими. Покриття ламінаційним захисним шаром обкладинки та підкладки – також на вибір. Ламінація глянсова чи матова. Збирається блокнот А5 на металеву Wario-спіраль (білу, чорну чи сріблясту).
 

Як замовити друк логотипу на блокнотах А5 в Прінт Маркет?

Щоб познайомитися з нашою сувенірно-поліграфічною продукцією та без зволікань оформити замовлення, ми запрошуємо до нашого інтернет-магазину. Тут Ви побачите величезний асортимент товарів на будь-який смак, зможете зробити остаточний вибір і самостійно замовити продукцію. Ваш готовий макет для друку слід додати до оформленої заявки та надіслати нам по імейлу. Незабаром Вам зателефонує наш менеджер, уточнить деякі питання, і ми оперативно розпочнемо друк тиражу. Якщо у Вас немає готового макета для нанесення, наші дизайнери можуть допомогти в його створенні. Також ми запропонуємо Вам різні варіанти оплати та доставки, та розповімо про пільги та знижки для тих, хто робить великі замовлення або звертається до нас повторно. Про своєчасну доставку Вашого готового тиражу блокнотів можете не хвилюватися – у нас чудова та досвідчена служба логістики, якій допомагає Нова пошта. Тож ми завжди вчасно доставляємо готову продукцію.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Блокноти А5. Модель "Економ"
2 939 грн.
2494

сьогодні переглянули цей товар

196

раз купили цей товар