Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Брелок-рулетка "Meter" з логотипом

product-ends
Код товару: 3484
good-price

Розмір брелока: 40х40х10 мм (шхдхг). Матеріал: пластик, стрічка-метал.

1 494 грн.
Полезные подарки клиентам
Корисны подарунки клієнтам
УФ печать с 1й или 2х сторон
УФ друк з 1ї або 2х сторін
Цвета в ассортименте
Кольори в асортименті
Размер печати 30х30 мм
Розмір друку 30х30 мм
Размер брелка: 40х40х10 мм. Размер для печати: 30х30 мм. Материал корпуса: пластик. Стальная лента с кольцом из карабина для ключей. Метраж ленты: 1 м. УФ-печать на пластиковом корпусе. Размер наненсения: 30х30 мм. ТM Discover. Упаковка в индивидуальный пакетик.
Дивіться також

Брелок-рулетка «Meter» з логотипом

Вже багато років гнучку лінійку-рулетку з успіхом використовують у будівництві, покрівельній справі, при ремонті, теслярських роботах, а також у транспортній та садовій діяльності. Вона є практично в кожному будинку, особливо якщо його мешканці роблять або ремонтують щось своїми руками. Також брелок-рулетка з логотипом – функціональний, практичний та недорогий корпоративний подарунок для співробітників, партнерів, підрядників та клієнтів. Крім того, це простий спосіб запропонувати Вашим клієнтам не просто сувенірну продукцію, а професійний інструмент, який ефективно промотуватиме Вашу компанію, її товари та послуги. Гарний та оригінальний подарунок – брелок «Meter» стане доказом поваги Вашої компанії до колег та клієнтів і дозволить створити образ, що відрізняється від стандартного.
 
Брелок-рулетка "Meter" класичної квадратної форми, відрізняється компактними розмірами та ергономічністю. Його зручно тримати в руках і працювати з ним, так як плоска основа забезпечує стійкість при вимірюванні по горизонталі, а зчіпка на початку лінійки полегшує вимірювання по вертикалі. Вдале поєднання низької ціни та високої якості дозволяє навіть фірмам з невеликим бюджетом замовити та купити в Прінтмаркет будь-яку кількість брендованих виробів, але не менше 20 штук.
 
Брелоки виготовляються з якісних матеріалів, а нанесення логотипу методом УФ-друку забезпечує високу стійкість до стирання та агресивних погодних умов. Ми купуємо товар та витратні матеріали у найкращих і перевірених постачальників у країнах ЄС, тому ви можете розраховувати на те, що виготовлені на замовлення сувеніри з логотипом прослужать Вашим користувачам протягом тривалого часу, а надрукований логотип буде добре видно.

 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Брелок-рулетка "Meter" з логотипом
1 494 грн.
330

сьогодні переглянули цей товар

2

раз купили цей товар