Цифровий друк А3 формат в поліграфія на Печерську - Принтмаркет

Цифровий друк А3 формат

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Цифровий друк А3 формату займає другу позицію за популярністю і відноситься до класу А. Розмір такого паперу — 297 × 420 мм, що відповідає половині листа А2.
Поліграфія на Печерську в Києві "Принт Маркет" пропонує якісний цифровий друк А3 на вигідних умовах. Подібна поліграфічна продукція — ефективний інструмент для представників рекламної та розважальної сфер діяльності.

Переваги цифрового друку

Найголовнішим плюсом цифрового друку є те, що він може здійснюватися невеликими тиражами, при цьому кількість листів практично не впливає на вартість. Зображення при такому друку наноситься з комп’ютера на папір за допомогою цифрового обладнання без використання дорогих матеріалів та залучення додаткових робітників. Все це значно здешевлює процес друку невеликих тиражів. Ви можете дуже заощадити, якщо потрібна персоналізована поліграфія.
 
Проте у цифрової кольорової роздруківки А3 вдосталь інших переваг, крім ціни.
 
Серед них слід зазначити:
  • оперативний цифровий друк — необхідний тираж виготовляється у максимально стислі терміни з моменту надходження замовлення до типографії;
  • можливість друку на різних носіях — за рахунок сучасного обладнання можливе нанесення матеріалу на різних видах паперу А3: від звичайної бумаги до крафтового картону;
  • якісні та насичені зображення — цифровий друк використовує широку гамму кольорів та досконально передає найдрібніші деталі.

 

Сфера використання формату А3

Замовити друк формату А3, що ідеально підходить для афіш, буклетів. За рахунок економного виготовлення малих тиражів формат є актуальним для персоналізованих друкованих матеріалів, наприклад, іменних листів або запрошень. Серед іншої затребуваної поліграфічної продукції — оголошення, листівки, грамоти тощо. 
 
Вирішивши замовити кольоровий друк А3 в Києві у нас, ви можете розраховувати на швидке та якісне виготовлення необхідного тиражу. Наша оперативна поліграфія на Печерську використовує для цифрового друку сучасні принтери та спеціалізоване обладнання, яке дозволяє наносити чіткі повнокольорові зображення за лічений час. 
 
В друкарні "Принтмаркет" на Печерську ви можете зробити кольорові копії А3 формату з однієї або двох сторін, обравши оптимальный варіант бумаги:
  • друк на класичному білому папері різної товщини;
  • друк на дизайнерскому картоні А3;
  • друк на самоклеючій плівці з матовою або глянцевою ламінацією.

 

Який варіант ви би не обрали, друкарня "Принтмаркет" гарантує індивідуальний підхід у виготовленні кожного продукту. 
 
Якщо у вас є власні ідеї, наші спеціалісти допоможуть їх реалізувати. В іншому випадку — ми самостійно розробимо макет, що відповідатиме вашому корпоративному стилю та загальним побажанням. При цьому можливе внесення корективів, поправок, графічних та текстових змін на кожному етапі друку.
 
3364

людина сьогодні переглянули цю категорію