Пакети з логотипом. Друк на пакетах Київ | Принт Маркет

Пакети з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Поліетиленові пакети з логотипом

Сьогодні усі товари, незалежно від їх розміру, упаковуються в спеціальний матеріал, який зможе зберегти їх цілісність і захистити під час транспортування. Упаковкою може служити папір, картон і деякі синтетичні матеріали. Особливу популярність в останні десятиліття отримали поліетиленові пакети, які стали нормою і невід'ємною частиною практично будь-яких товарів. У них можна покласти продукти і книги, одяг і взуття, дитячі іграшки та багато-багато іншого. Вони оберігають і захищають товари і предмети від забруднень і пошкоджень, служать одночасно упаковкою і сумкою. А пакети з логотипом, крім того, можуть працювати рекламними агентами вашої компанії, промотувати ваш товар або послуги, або бути роздатковим матеріалом під час проведення рекламних акцій, виставок, презентацій, тренінгів, спортивних, навчальних або громадських заходів. Принт Маркет пропонує на вибір кілька варіантів пакетів з поліетилену - моделі "Майка" і "Банан".

Історія створення поліетиленових пакетів

Як і багато прогресивних предметів, що полегшують побут людини, поліетилен був винайдений в період технічної революції. Тільки ось ім'я його винахідника оскаржують два вчених. Вважається, що першим був російський хімік-органік Гаврило Густавсон, який проводив полімеризацію під впливом бромистого алюмінію. В результаті вийшла густа рідина, але потрібного ефекту так і не було досягнуто. У 1899 році за справу взявся німецький вчений Ганс фон Пехманн, який довів реакцію до кінця і отримав в'язку смолисту речовину. Назвав він своє дітище «поліметилен». Але далі винаходу справа не пішла - новий синтетичний матеріал застосування не знайшов і був незаслужено забутий. І тільки в 1933 році інженери-хіміки британської компанії ICI Ерік Фосет і Реджинальд Гібсон серйозно взялися за розробку нової синтетичної сировини і стали шукати області для її застосування. Вже через 2 роки виробничі потужності з виготовлення поліетилену почали створювати його в промислових кількостях. А одним з перших застосувань було використання нового матеріалу в якості ізоляції телефонних кабелів. Поліетилен став популярний в промисловості. Але поліетиленові пакети з'явилися тільки через 22 роки. У США, в 1957 році був створений перший простий пакет, і використовувався він виключно як упаковка для хліба. Незабаром, переконавшись в відмінних якісних характеристиках нового синтетичного пакета, паперова упаковка була відсунута на задній план. У 60-х роках минулого століття Америка переживала поліетиленовий бум. У 70-х пакет потрапив до Західної Європи, звідки почалося його розповсюдження по світу. У пакету з'явилися ручки. На початку 80-х був створений макет Майка, а з 1996 року поліетиленові пакети становили 80% від усіх вироблених у світі.

Що таке поліетилен: переваги і недоліки

Поліетилен - це термопластичний синтетичний матеріал, який утворюється під час полімеризації газоподібного етилену в умовах високих температур і тиску. Для виробництва пакетів поліетилен створюється у вигляді гранул або порошку. Далі методом нагріву і видавлювання з сировини створюється матеріал для пакетів у вигляді плоского рулону або рукава. Плоский рулонний поліетилен використовується як оберточно-пакувальний матеріал. А з рукавного створюються пакети потрібного розміру і форми.

З переваг поліетилену можна відзначити його непроникність для води, пару, жирів, не реагує він також на морози і сонце. Поліетиленові пакети служать дуже довго, міцні і еластичні, навіть при 0ºС. Напевно, вони б стали назавжди улюбленої упаковкою людства, якби жоден величезний недолік - штучний матеріал вкрай шкідливий для навколишнього середовища, рослинного і тваринного світу планети, так як період його розпаду і повної утилізації становить понад 500 років! Навіть якщо його знищувати методом спалювання, то він виділяє отруйні речовини, дуже небезпечні не тільки для здоров'я людини, але і для природи в цілому. Саме тому сьогодні всі провідні світові компанії закликають відмовитися від поліетилену і повернутися до природних екологічно чистих матеріалів.

Особливості виготовлення пакетів "Майка" і "Банан"

Принт Маркет випускає рекламні поліетиленові пакети двох моделей: "Майка" і "Банан". Пакети Майка - це зручні великі пакети, призначені для об'ємних товарів і харчових продуктів. Модель має три розміри: 30х50 см, 36х57 см, 40х60 см. Пам'ятайте, що чим більше пакет - тим він міцніше, тому для виготовлення Майки використовується білий поліетилен різної товщини: 15 мкр, 20 мкр і 25 мкр. Друк на пакетах проводиться якісними барвниками методом шовкографії, що гарантує красу і міцність зображення - воно не втрачає яскравості і чіткості протягом всього часу служби пакету. Нанесення логотипу можливо в 1, 2, 3 і 4 кольори, з одного боку пакета.

Пакети Банан призначені для перенесення більш делікатних предметів, але саме їх варто вибрати для упаковки книг, журналів, проспектів, планшетів та інших великих і плоских товарів. Ми пропонуємо наступні розміри: 20х30 см, 30х40 см, 40х50 см, 48х58 см, 60х60 см. Найменший пакет Банан може мати міцність від 25 мкр до 50 мкр, а інші розміри виконані з поліетилену 50 мкр. Кольори пакетів на вибір: білий, чорний, срібний, червоний, жовтий, темно-синій. Друк логотипу також робиться методом шовкографії, максимальна кількість кольорів - 4. Можливий друк з одного і з двох сторін пакета.

Як надрукувати логотип на рекламних поліетиленових пакетах?

Друк на пакетах "Майка" і "Банан" проводиться протягом 4-5 робочих днів. Якщо у вас форс-мажорна ситуація, то повідомте про це нашому менеджеру під час оформлення замовлення - і ми надрукуємо ваше замовлення терміново, протягом декількох годин. Мінімально можна надрукувати 25 штук, максимально - від 5000 штук і більше. Також наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам, якщо у вас немає готового макету - ви можете замовити його у нас. Ми готові оперативно, дешево і якісно виконати ваше замовлення, а своєчасна доставка гарантується нашим договором з Новою поштою. Ми вже більше 10 років працюємо в Україні, маючи клієнтів майже в кожному місті країни. І нас дуже турбує, щоб замовлення наших клієнтів були зроблені чітко і доставлені точно у вказане місце. Наш сайт полегшить вам оформлення замовлення, а якщо вам необхідно щось уточнити, то наші менеджери із задоволенням поспілкуються з вами по телефону або по пошті. Способи оплати та доставки у нас різні. Але навіть якщо ви знаходитесь не в Києві, то можете бути спокійні і впевнені. Ми завжди точно в строк доставляємо замовлення в будь-яку точку України, будь це велике місто- Львів, Одеса, Полтава, Івано-Франківськ, Харків, Кропивницький, Чернівці, Дніпро - або невеликий населений пункт.

8234

людина сьогодні переглянули цю категорію