Скретч карти. Замовити виготовлення і друк скретч карт | Принт Маркет

Виготовлення скретч карт

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Виготовлення скретч-карт в Києві

Всі ми бачили скретч-карти або іншу поліграфію з якоюсь прихованою інформацією під спеціальним захисним шаром. «Захист» потрібно стерти монеткою або іншим предметом, потрібно акуратно зішкребти покриття, після чого стануть видні певні дані, представлені у вигляді цифрового, літерного чи штрих-коду.

Скретч-карти широко застосовуються в сучасному світі, аж ніяк не тільки в лотереях. Їх часто використовують для доступу до певних передоплаченим послуг, в системах інтернет-банкінгу, в ході різних маркетингових акцій, особливо різного роду лотерейних розіграшах. Це вкрай зручно, а тому популярно.

Перші скретч-карти з'явилися в 1974 році завдяки Джону Козі. Впровадження його задумів призвело до підвищення обороту лотереї Массачусетса майже в 3 рази лише за тиждень!

Компанія Print Market здійснює якісний друк скретч-карток в Києві. Стандартний їх розмір - 86 * 54 мм. Оформляючи замовлення, Ви можете використовувати власний, вже розроблений дизайн карти. Якщо ж ні можливості, ні бажання у Вас немає, замовте розробку макету в онлайн-формі замовлення.

4745

людина сьогодні переглянули цю категорію