Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Об'ємні магніти "Круглі"

product-ends
Код товару: 2508
good-price

Кольоровий друк зображення. Будь-який розмір. Магнітне полотно

1 463 грн.
Диаметр от 30 мм
Діаметр від 30 мм
Полноцветная печать
Повнокольоровий друк
Отличное решение
Відмінне рішення
Быстрая доставка Новой поштой
Швидка доставка Новою поштою
Магниты на холодидьник, с объемной наклейкой. Материал : Смоляная наклейка - шильда, магнитное полотно 0,7мм. Цветная печать изображения, защитная пленка. Упаковка в крафт-бумагу с логотипом PrintMarket.
Дивіться також
Круглі об'ємні магнітики – це ідеальна підмога для розвитку бізнесу. На поверхні сувенірних магнітів можна розмістити рекламу, яку побачать багато людей або будь-які інші зображення. Неабияку роль грає і те, що, на відміну від звичних флаєрів, вони постійно будуть у людини на увазі, адже найчастіше ми розміщуємо їх на холодильниках.
 
Особливий інтерес магніти викликають тому, що вони не просто стають частиною інтер'єру, але і здатні викликати масу приємних спогадів про поїздки в різні міста і країни, незабутні зустрічі або вдалі покупки і багато іншого.
 
Друкарня Print Market виготовляє об'ємні магніти на холодильник та інших поверхонь з будь-яким зображенням. Використання сучасної техніки дозволяє домагатися ідеальної передачі кольору, а завдяки якісним матеріалам магніти прослужать багато часу не тьмяніючи і не псуючись.
 
Вибрати та замовити об'ємні магніти з логотипом або іншим зображенням можуть не тільки компанії для проведення рекламних акцій та залучення клієнтів, але й усі бажаючі для подарунків як сувеніри. Наші спеціалісти виготовлять будь-яку кількість виробів в обумовлені терміни, після чого їх можна відразу ж забрати.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Об'ємні магніти "Круглі"
1 463 грн.
450

сьогодні переглянули цей товар

36

раз купили цей товар