Друк логотипу на кольорових пакетах 40 x 50 см. Замовити друк в Києві, ціни | Принт Маркет

Пакети кольорові із логотипом Банан 40*50 см.

product-ends
Код товару: 2556
good-price

Кольоровий пакет 40х50 см, 50 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

2 712 грн.
Размер пакета 40х50 см
Розмір пакету 40х50 см
Выдерживает до 7 кг
Витримує до 7 кг
Ассортимент цветов пакета
Асортимент кольорів пакету
Персональный менеджер
Персональний менеджер
Формат виробу 40х50 см. Товщина пакету – 50 мкм. Подієтилен-м'який, глянсовий. Колір пакету - срібло/чорний/червоний/темно-синій/жовтий. Спосіб друку – шовкографія. Друк шовкографія, з одного або двох сторін. Упаковка.
Дивіться також

Пакети кольорові з логотипом «Банан» 40х50 см

Ця модель кольорових поліетиленових пакетів більше попередньої за розміром і призначена для транспортування вантажу більшої ваги: ​​розміри пакету складають 40 на 50 см, а вантажопідйомність - до 10-12 кг. Дані пакети також виготовляються з поліетилену щільністю 50 мкм одного із запропонованих кольорів: сріблястого, чорного, червоного, темно-синього або жовтого. В області ручок-отворів пакети укріплені додатковим шаром поліетилену, який перешкоджає їх розтягування і розриву. Наші кольорові пакети «Банан» з Вашим логотипом стануть не просто упаковкою, а ефектно залучає потенційних клієнтів рекламою Вашого бренду. А тривалий і багаторазове їх використання буде служити яскравою і ефектною «напоминалку» про Вашу компанію, про її товари або послуги.

Дизайн і друк логотипу на кольорових пакетах «Банан» 40х50 см

Через наш інтернет-магазин легше і швидше за все можна оформити замовлення на друк Вашого лого на кольорових поліетиленових пакетах. Якщо у Вас є готовий макет, виберіть інші опції: колір, кількість квітів для друку логотипу, тираж, терміни виготовлення і т.д. Потім натисніть «оформити замовлення», додайте в «кошик» Ваш макет і відправте нам. Чекайте дзвінок від нашого менеджера. Якщо ж Вам необхідний макет, то виберіть опцію «замовити макет» і відправте нам разом із супровідним листом, в якому вкажіть побажання з приводу виду логотипу. Нанесення лого ми здійснюємо методом трафаретного друку з обох сторін пакета. За бажанням замовника можемо надрукувати його тільки з одного боку. Кольоровість 1-4 кольори. Кольори підбираються по лінійці Pantone Solid Coated. Якщо ви хочете бачити свій логотип надрукований сріблом або бронзою, то вартість замовлення збільшиться на 10%. Якщо потрібно надрукувати плашку, яка займає більше 50% друкованої площі, то ціна збільшиться на 20%.

Чому вигідно замовляти кольорові пакети з логотипом «Банан» в Принт Маркет?

Ми знаємо, що замовити дизайн та друк кольорових пакетів з логотипом «Банан» в Принт Маркет є найправильнішим рішенням:

  1. Наші клієнти отримують повне комплексне обслуговування: розробка макета, друк логотипу, упаковка і доставка готового замовлення в офіс замовника в будь-яке місто країни.
  2. У нас найкращі витратні матеріали, відмінне сучасне поліграфічне обладнання та кваліфіковані фахівці, тому ми гарантуємо високу якість і тривале використання продукції.
  3. Ми тримаємо невисокі ціни, щоб бути доступними не тільки великим багатим компаніям, але і дрібним малобюджетним фірмам.
  4. Наші ціни знижуються при збільшенні замовлення і для тих клієнтів, які замовляють у нас повторно.
  5. Ми завжди доступні для самостійного оформлення замовлення і для спілкування по телефону і по імейл.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети кольорові із логотипом Банан 40*50 см.
2 712 грн.
1303

сьогодні переглянули цей товар

36

раз купили цей товар