Друк на пакетах Банан. Пакети з логотипом 20 х 30 см. Замовити за найкращою ціною в Києві | Друкарня Принт Маркет

Пакети з логотипом "Банан" 20 х 30 см.

product-ends
Код товару: 2208
good-price

Білий пакет 20х30 см. Щільність: 50 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

1 832 грн.
Доставка по Киеву
Доставка по Києву
Разработка макета
Розробка макету
Размер пакета 20х30 см
Розмір пакету 20х30 см
Печать пантоном
Друк пантонами
Формат виробу 20х30 см. Товщина пакету – 50 мкм. Колір поліетилену – білий, глянсовий, м'який. Спосіб друку – шовкографія. Друк шовкографія, з одного або двох сторін. Упаковка.
Дивіться також

Пакети з логотипом «Банан» 20х30 см

Навіть складно припустити, скільки покупок робиться за одну хвилину у всьому світі! А в Україні? І кожна покупка вкладається в пакет, який виконує функції упаковки і транспортування. Пакети з поліетилену давно завоювали ринок як найдешевша і зручна упаковка для будь-якого роду товарів і продуктів. Ми, компанія Принт Маркет, пропонуємо Вам виготовити якісні та міцні пакети моделі «Банан» розміром 20х30 см і прикрасити їх логотипом Вашої компанії. Такі пакети не тільки будуть з успіхом виконувати свої пакувальні функції, але і стануть відмінним рекламним промоутером Вашої фірми, Ваших товарів і послуг. Тривалий термін служби пакетів допоможе використовувати їх багаторазово, а значить - Ваш логотип буде «на очах» у потенційних клієнтів стільки, скільки вони будуть користуватися Вашим пакетом.

Друк Вашого лого на поліетиленових пакетах «Банан»

Поліетиленові пакети «Банан» 20х30 см - це найменший розмір пакетів, який ми можемо Вам запропонувати. Товщина матеріалу 50 мкр, цілком достатня для перенесення ваги 5-6 кг. Модель «Банан» має вирубний ручку, а верхня частина додатково укріплена. Ця модель вважається найбільш міцних і надійних, служать довго і виглядають чудово. Друк Вашого логотипу на поліетиленових пакетах «Банан» відбувається на білому тлі, методом шовкографії, з одного або з двох сторін. Друк може бути проведена в 1, 2, 3 або 4 кольори. Ми навіть можемо виготовити ексклюзивні пакети з печаткою золотом або сріблом. У такому випадку ціна друку тиражу розраховується індивідуально.

Замовити в Києві друк і виготовлення поліетиленових пакетів «Банан» з логотипом

Якщо Ви вирішили замовити в Києві виготовлення поліетиленових пакетів «Банан» з логотипом, то швидше за все зробити це через наш онлайн сервіс в мережі. На сайті знаходяться всі наші контактні дані: номери телефонів, адреса електронної пошти (див. Контакти). Можна скористатися й ними. При необхідності допомоги або консультації обов'язково зв'яжіться з нами. Спочатку ми рекомендуємо ознайомитися з усім асортиментом представлених пакетів з поліетилену. Тоді Ви зможете точно вибрати саме ту модель і розмір, який Вам необхідний. Ми завжди готові до чіткого і грамотному виконанню Вашого замовлення, а своєчасна доставка готового тиражу є для нас пріоритетним завданням. Якщо задоволений наш клієнт - значить, ми намагаємося не дарма.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети з логотипом "Банан" 20 х 30 см.
1 832 грн.
2351

сьогодні переглянули цей товар

99

раз купили цей товар