Пакети з логотипом Банан 40 х 50 см. Друк на пакетах в Києві | Принт Маркет

Пакети з логотипом "Банан" 40х50 см.

product-ends
Код товару: 2210
good-price

Білий пакет 40х50 см. Щільність: 50 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

2 229 грн.
Размер пакета 40х50 см
Розмір пакету 40х50 см
Доставка по Киеву
Доставка по Києву
Печать пантоном
Друк пантонами
Выдерживает до 7 кг
Витримує до 7 кг
Формат виробу 40х50 см. Товщина пакету – 50 мкм. Колір поліетилену – білий, глянсовий, м'який. Спосіб друку – шовкографія. Друк шовкографія, з одного або двох сторін. Упаковка.
Дивіться також

Пакет з логотипом «Банан» 40х50 см

І, нарешті, найбільші пакети «Банан» з Вашим логотипом, які ми можемо запропонувати - це пакети розміром 40 на 50 см. Вони настільки міцні, що спокійно транспортують вантаж вагою до 10-12 кг. Їх у нас замовляють багато клієнтів, тому що пакети «Банан» 40х50 см вже неодноразово довели, що є не тільки міцними і надійними, але і зручними і практичними. А багаторазове їх використання допомагає клієнтам не тільки економити на упаковці, але і завдяки логотипу, надрукованому на них, познайомитися з Вашою компанією. Ще одна приємна особливість пакетів даної моделі - невелика їх вартість, доступна великим і малим компаніям з різних бюджетом.

Нанесення логотипу на пакети «Банан» 40х50 см

Поліетилен, який використовується для виготовлення пакетів, має щільність 50 мкр, колір білий. Якщо Вам потрібні кольорові поліетиленові пакети, повідомте про це нашому менеджеру. Ми пропонуємо клієнтам дуже широкий асортимент різноманітних товарів, і серед них кольорові пакети з поліетилену теж. Щоб ручка без проблем витримувала вага товару, ми зміцнюємо верхню частину пакету додатковим шаром поліетилену. Друк логотипу або іншого зображення може бути нанесена з однієї або з обох сторін пакета - це вирішує клієнт. Кольоровість: 1, 2, 3 або 4 фарби. Метод: шовкографія. Для прикраси логотипу ми можемо надрукувати його золотою або срібною фарбою. В такому випадку Ваше замовлення буде прораховуватимуться індивідуально. Мінімальна кількість пакетів, яке можна замовити - 100 штук.

Замовити дизайн і друк пакетів «Банан» 40х50 см з лого в Принт Маркет

Щоб замовити друк пакетів «Банан» 40х50 см з лого в Принт Маркет, рекомендуємо використовувати наш онлайн магазин в інтернеті, де можна ознайомитися з усіма нашими пропозиціями і детально вивчити весь асортимент товарів. На нашому сайті Ви знайдете номери телефонів та імейл-адреса, за якими також можна зробити замовлення виготовлення макета нанесення (якщо у Вас його немає) і друк логотипу на поліетиленових пакетах, отримати консультацію менеджера по товару і задати питання. Менеджери Вам запропонують різні варіанти оплати і доставки готової продукції, а також допоможуть швидше оформити замовлення. Пам'ятайте - навіть якщо Ви перебуваєте в віддаленому від Києва місті або селі, ми неодмінно вчасно доставимо Вам готове замовлення, тому що своєчасна доставка продукції є для Принт Маркет пріоритетом.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети з логотипом "Банан" 40х50 см.
2 229 грн.
1554

сьогодні переглянули цей товар

155

раз купили цей товар