Друк логотипу на пакетах Майка 30 х 50 см в Києві | Друкарня Принт Маркет

Пакети з логотипом "Майка" 30х50 см.

product-ends
Код товару: 2205
good-price

Білий пакет 30х50 см. Щільність: 25 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

2 272 грн.
Размер 30х50 см
Розмір 30х50 см
Плотность - 25 мкм
Щільність - 25 мкм
Пантонные краски
Пантоні фарби
Шелкотрафаретная печать
Шовкотрафаретний друк
Формат виробу 30х50 см. Товщина пакету – 25 мкм. Колір поліетилену - білий, шурхотливий, матовий. Спосіб друку – шовкографія. Друк лише з одного боку. Упаковка.
Дивіться також

Пакети з логотипом «Майка» 30х50 см

Подайте красиво Ваш продукт - і він запам'ятатися людям. Зробіть красивим пакет - і на нього звернуть увагу. Поліетиленові пакети популярної моделі «Майка» давно перестали бути тільки упаковкою. Зараз це «рекламний інструмент» для промотування Вашої компанії, бренду, товарів або послуг. Використовуйте це. Ми пропонуємо друк на поліетиленових пакетах логотипу Вашої фірми, ресторану, готелю або магазина. Ми робимо це давно і добре. Наші клієнти живуть у всіх містах і селах України, а готові замовлення ми доставляємо їм за допомогою кур'єрів чи Нової пошти, але головне - завжди вчасно, без запізнень. Замовте у нас тираж пакетів «Майка» - і Ви переконаєтеся самі, що наша продукція відрізняється високою якістю, ефектним зовнішнім виглядом і зовсім невисокими, доступними цінами.

Друк Вашого логотипу на пакетах «Майка» в Принт Маркет

Ми пропонуємо пакети «Майка» щільністю 25 мкм розміром 30 на 50 см. Це невеликі і досить тонкі, але цілком міцні і надійні пакети, виготовлені з білого поліетилену. Свою назву пакети отримали через схожість з цим предметом натільного і спортивного одягу. Друк Вашого логотипу на пакетах «Майка» ми можемо зробити тільки з одного боку, в 1 або в 2 кольори. Відтінки кольорів підбираються по палітрі Pantone Solid Coated. Метод нанесення: трафаретний друк. Якщо Ви хочете надрукувати логотип не звичайним кольором, а бронзою або сріблом - це також можливо, тільки ціна Вашого замовлення збільшиться на 10%. Якщо Ви побажаєте запечатати більше 50% друкованої площі, то тоді вартість замовлення підніметься на 20%.

Замовити друк Вашого логотипу на пакетах «Майка» в Києві - розумно і вигідно

Якщо Ви все ще не впевнені в тому, що ми надрукуємо найкращі пакети «Майка» з Вашим логотипом, то познайомтеся з аргументами:

  • У Вас є можливість самостійно і в будь-який час доби вибрати і замовити друк логотипу на поліетиленових пакетах - наш онлайн інтернет-магазин завжди відкритий для Вас.
  • Для Вашої зручності ми виготовимо Ваше замовлення від створення макета нанесення до доставки готового тиражу пакетів «Майка» в Ваше місто.
  • Ми знизимо і без того низькі ціни в разі замовлення великого тиражу або при наступному зверненні в нашу компанію.
  • У нас надані різні способи оплати та доставки товару, незалежно від Вашого місця проживання на території України. А наші менеджери завжди готові приділити час на будь-яку консультацію, відповісти на питання і дати поради по телефону або по імейлу.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети з логотипом "Майка" 30х50 см.
2 272 грн.
1967

сьогодні переглянули цей товар

5

раз купили цей товар