Пакети банан з логотипом 60 х 50 см. Замовити Друк на пакетах 60 х 50 см в Києві | Принт Маркет

Пакети з логотипом "Банан" 58х48 см.

product-ends
Код товару: 2627
good-price

Білий пакет 58х48 см. Щільність: 50 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

2 806 грн.
Размер пакета 58х48 см
Розмір пакета 58х48 см
Контроль качества
Контроль якості
Печать пантоном
Друк пантонами
Усиленные ручки
Підсиленні ручки
Формат виробу 58х48 см. Товщина пакету – 50 мкм. Колір поліетилену – білий, глянсовий, м'який. Спосіб друку – шовкографія. Друк шовкографія, з одного або двох сторін. Упаковка.
Дивіться також

Пакет з логотипом «Банан» 58х48 см

Ніщо не стоїть на місці, і ми теж вирішили розширити лінійку наших поліетиленових пакетів. Тепер найбільшим пакетом, який ми виготовимо для Вас, є пакет «Банан» 58х48 см з Вашим логотипом. Він так само, як і попередні пакети даної моделі, створений з 100% поліетилену з високою щільністю 50 мкм, колір - білий. Пакети «Банан» 58х48 см дуже міцні і можуть тривалий час використовуватися покупцями. А якщо на них нанести Ваш логотип, то крім своєї основної функції, вони будуть виконувати роль рекламного банера стільки часу, скільки будуть використовуватися. Відмінно виготовлені і високоякісні наші пакети - це відмінна реклама Вашої компанії, Вашого бренду, Ваших товарів і послуг.

Як нанести логотип на поліетиленові пакети «Банан» в Принт Маркет?

Габарити пакету «Банан» 58х48 см дозволяють транспортувати досить об'ємні предмети, а маса вантажу, який ви переносите може досягати 12-13 кг. Ручки зсередини зміцнюються додатковим шаром поліетилену, що значно подовжує термін служби. Щоб оформити замовлення на нанесення логотипу на поліетиленові пакети «Банан» в Принт Маркет, заповніть форму в нашому інтернет-магазині. Ми завдамо будь-яке зображення на Ваш вибір з одного або з обох сторін пакета. Метод нанесення - якісна шовкографія міцними яскравими фарбами в 1, 2, 3, 4 кольори. Якщо Ви хочете бачити Ваш логотип золотом або сріблом, то ми і це можемо зробити, надрукувавши на пакеті спеціальними фарбами. Мінімальний тираж, незалежно від складності друку - 100 штук. Максимальний - на Ваше замовлення.

Переваги друку лого на поліетиленових пакетах «Банан» в Києві

  • У нас Ви самі маєте право вибрати все опції для виготовлення поліетиленових пакетів - від моделі до розміру, кольору друку, тиражу, термінів поставки і т.д.
  • Ви можете отримати все обслуговування в комплексі - від дизайну нанесення (замовити макет логотипу або будь-якого іншого зображення) до друку лого на пакетах, їх упаковки і доставки в офіс.
  • Наші менеджери завжди нададуть Вам консультаційні послуги та запропонують кілька варіантів оплати і доставки готового тиражу поліетиленових пакетів.
  • Ми виготовимо Ваше замовлення на високому якісному рівні і швидко без проблем доставимо Вам його в будь-який населений пункт України. Ми дуже цінуємо кожного клієнта і хочемо, щоб Ви постійно зверталися тільки до нас, в Принт Маркет.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети з логотипом "Банан" 58х48 см.
2 806 грн.
1553

сьогодні переглянули цей товар

11

раз купили цей товар