Пакети з логотипом Банан 60 х 60 см. Друк на пакетах в Києві, Україні | Друкарня Принт Маркет

Пакети з логотипом "Банан" 60х60 см.

product-ends
Код товару: 2628
good-price

Білий пакет 60х60 см. Щільність: 50 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

3 039 грн.
Доставка по Киеву
Доставка по Києву
Презентация продукта
Презентація продукту
Размер пакета 60х60 см
Розмір пакету 60х60 см
Печать пантоном
Друк пантонами
Формат виробу 60х60 см. Товщина пакету – 50 мкм. Колір поліетилену – білий, глянсовий, м'який. Спосіб друку – шовкографія. Друк шовкографія, з одного або двох сторін. Упаковка.
Дивіться також

Пакети з логотипом «Банан» 60х60 см

Ми можемо запропонувати Вам ще один великий поліетиленовий пакет «Банан» нестандартного розміру 60х60 см. Іноді покупка має форму квадрата. Саме для такого випадку ми пропонуємо квадратні пакети щільністю 50 мкм, які вільно можуть транспортувати вантаж до 15 кг. Зрозуміло, ручки пакета укріплені другим шаром поліетилену, не рвуться і не деформуються, тому Ви можете бути впевнені на 100% в його міцності і надійності. Наші пакети мають тривалий термін використання і дуже цінуються нашими замовниками. Нанесення Вашого логотипу на «Банан» не тільки прикрасить пакет, але і дозволить йому стати Вашим інформаційним агентом і з успіхом рекламувати Ваш бренд, послуги або товар. Адже стільки, скільки пакетом будуть користуватися, Ваш логотип буде на очах у потенційних клієнтів.

Друк логотипу на пакетах «Банан» 60х60 см

Виготовлення пакетів «Банан» 60х60 см відбувається з щільного і гладкого білого поліетилену, на якому зображення виглядає дуже яскраво і вражаюче. Ми друкуємо його за Вашим бажанням з одного або з двох сторін пакета, в 1, 2, 3 або 4 фарби. Метод нанесення фарб - якісна шовкографія. Мінімум, який Ви можете замовити у нас - це 100 пакетів. Максимальна кількість - не обмежена. Якщо Ваше зображення або логотип повинен бути надрукований золотом або сріблом - це не проблема. Тільки вартість Вашого замовлення менеджер розрахує індивідуально. Також наші менеджери допоможуть Вам зі створенням макета для нанесення (в тому випадку, якщо у Вас його немає).

Замовити поліетиленові пакети з логотипом «Банан» 60х60 см в Принт Маркет

Наш інтернет-магазин в мережі представляє багатющий асортимент сувенірної та поліграфічної продукції, в тому числі і різноманітних пакетів. На сторінках сайту Ви самі можете оформити замовлення, вибравши необхідні опції. Не забудьте докласти до замовлення макет для нанесення. А наші фахівці подбають про те, щоб виготовлення, друк логотипу і доставка готових пакетів було здійснено строго в вказане місце і час. Ми співпрацюємо з замовниками з усіх областей України та завжди вчасно справляємося з дорученою роботою, тому сумніватися не потрібно - Ви обов'язково отримаєте до встановленого часу тираж поліетиленових пакетів «Банан» з Вашим лого. Але якщо все ж у Вас виникнуть питання і сумніви, ми готові обговорити їх по телефону при особистому спілкуванні. Наші координати Ви можете знайти на сайті інтернет-магазину (див. Контакти).

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети з логотипом "Банан" 60х60 см.
3 039 грн.
1309

сьогодні переглянули цей товар

11

раз купили цей товар