Пакети Майка з логотипом розмір 40 х 60 см. Замовити друк на пакетах в Києві | Принт Маркет

Пакети з логотипом "Майка" 40х60 см.

product-ends
Код товару: 2207
good-price

Білий пакет 40х60 см. Щільність: 25 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

2 570 грн.
Размер 40*60 см
Розмір 40*60 см
Плотность - 25 мкм
Щільність - 25 мкм
Выдерживает до 10 кг
Выдерживает до 10 кг
Шелкотрафаретная печать
Шовкотрафаретнай друк
Формат виробу 40х60 см. Товщина пакета – 25 мкм. Колір поліетилену - білий, шурхотливий, матовий. Спосіб друку – шовкографія. Друк шовкографія. Упаковка.
Дивіться також

Пакети з логотипом «Майка» 40х60 см

Найбільші пакети «Майка», які Принт Маркет може виготовити для Вас, мають розмір 40 на 60 см. Це досить місткий і міцний пакет, який може витримати великий вантаж (10 кг), а його ручки, завдяки особливій конструкції, які не порвуться і не витягнуться. Ми можемо прикрасити пакети Вашим логотипом, і тоді Ви зможете використовувати їх не тільки в якості надійної упаковки, але і в якості маркетингової реклами Вашого бізнесу або Ваших товарів. При проведенні рекламної акції, презентації або виставки в брендовані пакети можна вкладати поліграфічну рекламу - такі набори добре поширювати серед цільової аудиторії для популяризації імені Вашої компанії і розширення клієнтської бази.

Друк логотипу на поліетиленових пакетах «Майка»

Пакети виготовляються з гладкого поліетилену білого кольору і товщиною 30 мкр. Друк проводиться стійкими імпортними фарбами, закупленими в країнах ЄС. Для підбору потрібного кольору ми використовуємо фарби Pantone. Метод нанесення зображення - трафаретний друк в 1-2 кольори, яка наноситься з одного або обох сторін. Якщо Ви хочете надрукувати логотип золотистої або сріблястою фарбою, то ціна Вашого замовлення збільшиться на 10%. Ми також можемо надрукувати Ваш логотип на кольоровий плашки. Якщо розмір плашки буде більше 50% всієї друкованої площі, то Ваше замовлення стане дорожче на 20%. Мінімально Ви можете замовити 100 пакетів, максимальний тираж не обмежується.

Чому вигідно замовляти друк логотипу на поліетиленових пакетах «Майка» в Принт Маркет

Друк логотипу на поліетиленових пакетах «Майка» в Принт Маркет можна замовити швидко і без проблем, користуючись нашим інтернет-магазином, а також за телефонами та електронною поштою (див. Контакти). Якщо раптом Ви не знайдете на сайті потрібних Вам позицій або у Вас виникнуть питання, то зверніться до персоналу компанії. Наші менеджери завжди знають, що порадити і як вирішити виниклі проблеми, допоможуть вибрати потрібні Вам пакети і оформити замовлення. З дизайном Вам завжди готові допомогти наші професійні художники-дизайнери. Для Вашої зручності ми можемо запропонувати кілька видів оплати і доставки готової продукції. Кожен обирає для себе найбільш зручний варіант. Ми знаємо, що Ваше задоволення нашою роботою - це запорука нашої успішної співпраці в майбутньому.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети з логотипом "Майка" 40х60 см.
2 570 грн.
2766

сьогодні переглянули цей товар

18

раз купили цей товар