Друк логотипу на пакетах Майка 36 х 57 см замовити в Києві | Принт Маркет

Пакети з логотипом "Майка" 36х57 см.

product-ends
Код товару: 2206
good-price

Білий пакет 36х57 см. Щільність: 52 мкм. Під час друку плашки / золотом / сріблом - ціна прораховується індивідуально.

2 442 грн.
Шелкотрафаретная печать
Шовкотрафаретний друк
Выдерживает до 10 кг
Витримує до 10 кг
Пакет Майка размер 36х57 см
Пакет Майка розмір 36х57 см
Плотность - 25 мкм
Щільність - 25 мкм
Формат виробу 36х57 см. Товщина пакета – 52 мкм. Колір поліетилену - білий, шурхотливий, матовий. Спосіб друку – шовкографія. Друк шовкографія. Упаковка.
Дивіться також

Пакети з логотипом «Майка» 36х57 см

Практичні і зручні пакети «Майка» щодня служать нам вірою і правдою в будь-яких ситуаціях, коли потрібно кудись скласти покупки або перенести якісь предмети. Принт Маркет може запропонувати кілька різних розмірів поліетиленових пакетів даної моделі. Популярна ця модель тим, що конструкція ручок не дозволяє їм розтягуватися і рватися. А значить - пакети будуть використовувати множинне кількість разів. І розумним маркетинговим ходом буде розміщення на пакетах «Майка» логотипу Вашої компанії або Вашого бренду. Таким чином, пакет з простої упаковки перетвориться в Ваш рекламний банер пролонгованої дії, адже Ваш логотип буде на увазі стільки часу, скільки буде використовуватися пакет. Застосуйте пакети «Майка» 36х57 см в якості Вашого рекламного агента - і Ваш бізнес отримає хороший поштовх до розвитку, а Ваша клієнтська база поповнить свої лави новими членами.

Виготовлення пакетів з логотипом «Майка»

Отже, розмір цього пакета «Майка» 36х57 см, виготовлений він з білого гладкого поліетилену товщиною 30 мкр. Друк логотипу можна зробити звичайними фарбами (добірка квітів по палітрі Pantone), золотом або сріблом. У разі металізованої друку Ваше замовлення буде коштувати на 10% дорожче. Також ми можемо надрукувати Ваш логотип на кольоровий плашки, тоді вартість замовлення підніметься на 20%. Друк проводиться трафаретним способом, з одного або 2х сторін пакета. Кольоровість: 1, 2 кольори. Якщо у Вас макет для друку вже готовий, то процес виготовлення тиражу займе близько 5 днів.

Замовити друк пакетів з логотипом «Майка» в Києві

Ми раді, що Ви вирішили замовити друк пакетів з логотипом «Майка» в Принт Маркет - вони будуть виготовлені оперативно і якісно, ​​а Нова пошта доставить готове замовлення з Києва у Ваше місто або село точно в обумовлений у договорі термін. Щоб Ви мали можливість самостійно оформити замовлення, ми створили в мережі інтернет-магазин і радимо познайомитися з усім нашим каталогом товарів. Там представлені не тільки всі моделі поліетиленових пакетів, а й багато іншої цікавої сувенірно-поліграфічної рекламної продукції, серед якої кожен замовник знайде щось потрібне для свого бізнесу. Але якщо у Вас в процесі оформлення замовлення виникне необхідність обговорити особисто з нами якісь проблеми - чекаємо Ваших дзвінків або листів (див. Контакти).

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети з логотипом "Майка" 36х57 см.
2 442 грн.
1345

сьогодні переглянули цей товар

4

раз купили цей товар