Визитки в Сумах. Изготовление и печать визиток | Принт Маркет

Візитки у Сумах

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Візитна картка є одним із основних носіїв інформації про людину чи компанію. Незважаючи на розвиток інтернету та сучасних технологій, ця паперова форма просування та реклами, як і раніше, надзвичайно популярна і, ймовірно, не зміниться ще протягом тривалого часу. З добре продуманою та якісно надрукованою візиткою ви можете багато чого досягти як у ділових, так і в соціальних контактах. Особливо коли йдеться про візитну картку. Дуже часто це перша можливість справити гарне враження на потенційного клієнта, партнера чи підрядника – не витрачайте марно. Наша компанія Принт Маркет дає вам можливість справити перше гарне враження завдяки ідеально надрукованій у нас візитці. У нас величезний вибір матеріалів для друку найкрасивіших та найпривабливіших візиток, а також наші дизайнери запропонують вам креативні та унікальні ескізи карток, щоб виділити вас серед ваших колег. Вам потрібні візитки у Сумах? Тоді скористайтесь нашим інтернет-магазином, телефоном або імейлом, щоб замовити друк візиток в Києві. І можете бути впевнені, що готові якісні та елегантні картки будуть доставлені до вашого міста та офісу без запізнень. Принт Маркет обслуговує клієнтів з усієї країни, тому ми завжди вчасно доставляємо готові замовлення до всіх куточків України.
 
Які візитки можуть замовити клієнти?
Ми пропонуємо різноманітний асортимент продукції. Ні в кого з клієнтів не виникне проблем із пошуком візитної картки, що відповідає їх смакам та очікуванням. У нас можна замовити друк на будь-якому матеріалі: на білому щільному матовому папері, крейдованому папері, на кольоровому картоні (кольори Рantone), на кашованому багатошаровому картоні і на декоративному кольоровому дизайнерському картоні. Якщо ви хочете оригінальні візитки, то замовте друк на дереві, на пластиці або на натуральному крафті. Формат можливий стандартний та індивідуальний. Розташування по горизонталі та вертикалі. Для візиток із великою кількістю контенту рекомендуємо подвійні моделі (складені). Форма візиток також варіюється за бажанням замовника – від традиційної прямокутної до незвичайної фігурної. Якщо вам необхідний великий тираж візиток, наприклад, для поширення серед представників цільової аудиторії, найрозумніше замовити стандартну модель «Від 1000 штук». Ці візитки Суми ціна просто вражаюче дешева, а виглядають вони дуже привабливо. Для ексклюзивних візиток ми використовуємо багато різних способів виділити їх із загальної маси. Це може бути за допомогою металізованого тиснення (золото та срібло), сліпого тиснення, з гібридним лаком або вибірковим УФ-лаком, з рельєфними написами, з ламінуванням (глянцевим, матовим та Soft Touch) тощо. Щоб куточки візиток не заламувалися і не псували загальний вигляд, ми радимо застосувати заокруглення кутів.
 
Чому друк візиток у Прінт Маркет кращий, ніж в інших друкарнях?
Щоб забезпечити повне задоволення виконаними замовленнями, ми інвестували у професійні друкарські машини високого класу. А власний машинний парк дозволяє підтримувати низькі та доступні для всіх клієнтів ціни. Коли ви приймаєте рішення про те, щоб зробити замовлення в нашій друкарні, ви отримуєте гарантію, що ми докладемо всіх зусиль для того, щоб ефект відповідав вашим очікуванням. При виконанні замовлень ми робимо все можливе, щоб кожен клієнт був повністю задоволений. Наша співпраця із замовниками побудована на наступній основі:
 
Повний комплекс поліграфічних послуг на одному місці.
Офсетний, трафаретний та цифровий друк найвищої якості.
Чітка, безпомилкова та швидка реалізація та доставка замовленого проекту у терміни, зручні для клієнтів.
Професійне поліграфічне обладнання, імпортні витратні матеріали від найкращих виробників із країн ЄС та злагоджений висококваліфікований колектив.
Багаторічний досвід на ринку української поліграфії, який дозволяє досконало вивчити попит та споживання та призводить до задоволеності клієнтів.
1575

людина сьогодні переглянули цю категорію