Візитки з ламінуванням глянсовим (Київ, Україна). Виготовлення та друк візиток з ламінуванням глянець дешево | Print Market, Київ

Візитки з ламінуванням «глянець»

product-ends
Код товару: 2459
good-price

Щильний крейдований папір 350 г/м². Кольоровий друк з однієї або з двох сторін. Ламінація глянсовою плівкою з однієї сторони.

781 грн.
Глянцевые визитки
Глянцеві візитки
Офсетная печать
Офсетний друк
Размер на выбор
Розмір на вибір
Удобный формат
Зручний формат
Формат виробу: 90х50 мм, 85х55 мм. Крейдований матовий папір, щільність 350 г/м2. Друк офсетний, кольоровий, з однієї або двох сторін. Ламінація глянець з 1 боку (1+0) або з 2х сторін (1+1). Упаковка у фірмовий крафт папір. У 1 упаковці 1000 штук візиток. Вага 1 комплекту візиток приблизно 1,0 кг. Розмір 1 упаковки 50 х 90 х 100 мм.
Дивіться також

Візитки з ламінуванням «глянець»

Щильний крейдований папір 350 г/м². Кольоровий друк з однієї або з двох сторін. Ламінація глянсовою плівкою з однієї сторони.

Візитки з глянсовою ламінацією

Багато користувачів візиток могли помітити, що від тривалого використання візитки заламуються, брудняться, а в підсумку втрачають привабливий зовнішній вигляд. Щоб такого не трапилося, Print Market™ рекомендує візитки з глянсовим ламінуванням.

Ламінування – це покриття паперових візиток спеціальною захисною плівкою, що робиться на призначеному для цього спеціальному обладнанні – ламінаторі. Ламіновані візитки значно довше використовуються, більш стійки до заломів, вологи, подряпин та дрібних механічних пошкоджень. Крім того, глянець надає візиткам яскравого, гарного та презентабельного вигляду.

Глянсові ламіновані візитки

Такі візитки мають ряд переваг перед звичайними паперовими:
• Вони служать значно довше, не втрачаючи гарного зовнішнього вигляду.
• Стійкі до заломів, вологи, подряпин та дрібних механічних пошкоджень.
• Ламінування коштує дуже дешево, тому замовити ламіновані візитки значно вигідніше, ніж звичайні.

Print Market™ виготовляє ламіновані візитки двох розмірів:
• європейський стандарт – 50х90 мм
• американський стандарт – 55х85 мм.

Друкуються візитки на білосніжному крейдованому папері щільністю 350 г/м², а потім ламінуються плівкою «глянець». Кольоровий друк на візитках можливий з однієї або з двох сторін, на ціну накладу це не впливає. Глянсова ламінація робиться тільки з однієї сторони візитки.

Друк візиток з ламінуванням – Київ та регіони України

Print Market™ пропонує своїм клієнтам швидкий та якісний друк любого накладу візиток з ламінуванням. Наші ламіновані візитки є гармонійним поєднанням високої якості та низької ціни. Якщо у замовника немає готового макету візиток, то наша дизайнерська група з задоволенням розробить на вибір декілька варіантів. Оплачується тільки один з них – той, який буде затверджений до друку. Виготовлення накладу візиток відбувається протягом 1-2 днів.

Оплата та доставка можливи кількома способами, обумовити які ви можете, поспілкувавшись з нашими менеджерами на сайті онлайн або за телефонами (044) 229-5323 та (063) 807-8943.

Дешеві ламіновані візитки відмінної якості від Print Market™ чекають на вас!

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Огромное спасибо вам за визиточки! Будем сотрудничать и в будущем!

переваги: Очень порадовали качественной работой и ранней доставкой!

, 2016-06-01 13:30:19
Визитки c ламинацией "глянец" Белая мелованная матовая бумага 350г. Полноцветная (офсетная) печать. Размер 90х50 или 85х55 мм. Ламинация глянец.
Статті на тему
Візитки з ламінуванням «глянець»
781 грн.
3884

сьогодні переглянули цей товар

666

раз купили цей товар