Візитки Преміум - 3 шари картону Дорого | Print Market, Київ

Візитки Преміум SMART

product-ends
Код товару: 2598
good-price

Розміри 50х90 мм та 55х85 мм. Дизайнерський картон Plike 330, 3 шари каширування. Друк – шовкографія.

2 393 грн.
Шелкография
Шовкографія
Каширование 2 или 3 слоев
Каширування 2 або 3 шари
Проверка на всех этапах производства
Перевірка на всіх етапах виробництва
Лучшее решение для Вас
Кращий вибір для Вас
Формат виробу 90х50 мм та 85х55 мм. Дизайнерський картон на вибір. Друк шовкографія, з одного або двох сторін. Каширування - 2 або 3 шари картону. Упаковка у пачки або пластикові коробки. У 1 коробці 100 шт. Вага 1 коробки 0,2 кг. Розмір 1 коробки 55х95х65 мм.
Дивіться також

Візитки Преміум SMART

Розміри 50х90 мм та 55х85 мм. Дизайнерський картон Plike 330, 3 шари каширування. Друк – шовкографія.

Дорогі, стильні та презентабельні візитки классу «преміум» – це не обов'язково тиснення золотом та багате оформлення. Все більшу популярність набирають візитки, при виробництві яких комбінуються декілька технологій та способів.

Для виготовлення візиток Преміум SMART ми використовуємо технологію каширування та шовкографії.

Каширування (склейка між собою) трьох листів дизайнерського картону дозволяє нам домогтися незвичайного та оригінального ефекту. Наприклад, можна зробити так, щоб верхній та нижній аркуші були чорного кольору, а середній аркуш – червоного. Вийде «бутерброд» з трьох аркушів з цікавим візуальним ефектом і утричі «збільшеною» щільністю та товщиною. Слід звернути увагу, що технологічно можна каширувати тільки аркуші картону однієї серії та щільності. Ми використовуємо для каширування дизайнерський картон Plike щільністю 330 г/м². З асортиментом картону можна ознайомитись в нашому офісі №1.

Дизайн візитки:

Якщо Вам необхідно розробити макет візитки – будь ласка, виберіть в опціях товару «макет» та «замовити за 300 грн.». Дизайнери Print Market підготують Вам на вибір декілька варіантів згідно Ваших побажань та смаків.
Вартість розробки макету Ви оплачуєте тільки після того, як він Вам сподобався та Ви підписали його до друку. Якщо з якихось причин жоден з наших макетів Вам не підійшов – Ви нічого не платите.
Також Ви можете самостійно виготовити макет візитки згідно з Технічними вимогами.

Пам’ятайте! Якщо для створення макету візитки ви користувалися сайтом vizitka.ua, то й замовлення теж треба розміщувати на сервісі vizitka.ua.

Термін виготовлення:

Термін виготовлення візиток – 6 робочих днів з моменту оплати та затвердження макету до друку. Якщо візитні картки потрібні Вам швидше, наприклад, «за 5 днів», будь ласка, виберіть це в опції «виготовлення». В такому разі Ваше замовлення буде коштувати на 10% дорожче. Це пов'язано з витратами, які несе компанія для прискореного виготовлення Вашого замовлення. Погодьтеся – це справедливо.

Отримання та доставка Вашого замовлення:

Ви можете вибрати один з кількох способів отримання Вашого замовлення:
1. Самостійно забрати його в одному з наших офісів в м. Києві: метро Печерська або метро Нивки (докладніше тут: http://www.printmarket.in.ua/kontakty.htm).
2. Доставка нашим кур'єром (в межах м. Києва – 100 грн.)
3. Доставка Новою Поштою (за Ваш рахунок, відповідно до тарифів Нової Пошти). Спосіб доставки Ви маєте вказати при оформленні замовлення.

Способи оплати:

Ви можете оплатити Ваше замовлення зручним для Вас способом.
• Якщо Ви платите як «юридична особа», то при першому замовленні вишліть, будь ласка, скановану копію Свідоцтва про Державну Реєстрацію компанії (платника), Свідоцтво платника ПДВ. Наші менеджери підготують Вам рахунок і вишлють для оплати.
• Якщо Ви платите як «фізична особа», то можете оплатити замовлення при оформленні карткою VISA/Master Card. Також Ви можете платити за допомогою системи «Приват24».
Більш детально про оплату.

Увага! Ми не приймаємо готівку до оплати. Ціна замовлення не залежить від способу оплати.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Візитки Преміум SMART
2 393 грн.
3560

сьогодні переглянули цей товар

84

раз купили цей товар