Візитки c щільною ламінацією. Замовити друк візиток з ламінуванням в Києві з доставкою по Україні | Принт Маркет

Візитки c щільною ламінацією

product-ends
Код товару: 2958
good-price

Білий папір крейда мат 450г. Повнокольоровий друк. "Товста" ламінація з 2-х сторін (75-175 мікрон).

433 грн.
Изготовление за 3 дня
Виготовлення за 3 дні
Ламинация от 75 мкн
Ламінація від 75 мкн
Персональный менеджер
Персональний менеджер
Цифровая печать
Цифровий друк
Формат виробу 90х50 або 85х55 мм. Щільний крейдований матовий папір щільністю 450 г/м2. Конвертна ламінація від 75 до 175 мікронів. Друк повнокольоровий, з одного або двох сторін. Упаковка у коробочку.
Дивіться також

Візитки c щільним ламінуванням

Всі знають, що візитні картки виконують дві основні функції: інформаційну та іміджеву. Зазвичай візитки використовують на перших зустрічах з клієнтами і бізнес-партнерами, при знайомстві з представниками цільової аудиторії і при кожній діловій зустрічі. Добре продумані візитки відображають суть бізнесу. Принт Маркет пропонує візитки з щільною ламінацією - продукт для вимогливих клієнтів. Така картка покаже вас і вашу компанію з кращої сторони, підкреслюючи її професіоналізм і увагу до деталей. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче підкреслити престиж, високий рівень запропонованих послуг або вироблених товарів.

Візитки з щільною ламінацією можна купити або замовити по телефону, електронною поштою і безпосередньо на сайті нашої компанії. Формат виробу на вибір: американський чи європейський стандарт (90х50 мм або 85х55 мм). Фірмові візитки друкуються на білому крейдованому матовому папері збільшеної щільності (450 г / м²). Нанесення логотипу та іншої інформації відбувається цифровим методом по кольоровій моделі CMYK. Цифровий друк призначений для виготовлення візиток невеликими тиражами. Дані візитки ми можемо надрукувати в кількості від 100 до 500 штук. Друк повнокольоровий, яскравий, якісний, з однієї або обох сторін картки. Після друку візитки проходять процес щільної глянцевою або матової ламінації, при якій їх поверхня з обох сторін покривається прозорим захисним шаром товщиною від 75 до 175 мкн. Готова візитка з щільною ламінацією створює враження товстої жорсткої пластикової карти, що істотно збільшує термін її експлуатації і дозволяє зберегти гарний і акуратний зовнішній вигляд. Також щільна ламінація захищає візитну картку від вологи, жиру, подряпин і дрібних механічних пошкоджень. 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Візитки c щільною ламінацією
433 грн.
4170

сьогодні переглянули цей товар

102

раз купили цей товар