Подвійні візитки Замовити в Києві, ціни, друк, фото | Print Market Україна

Подвійні візитки

product-ends
Код товару: 2565
good-price

Білий крейдований матовий папір 350 г. Повнокольоровий (офсетний) друк. Розмір 90х50 або 85х55 мм. Біговка.

1 740 грн.
Двойная визитка
Подвійна візитка
Плотная белая бумага
Щільний білий папір
Офсетная печать
Офсетний друк
Доставка курьером по Киеву
Доставка кур'єром по Києву
Формат виробу у готовому вигляді 90х50 мм або 85х55 мм. Папір в асортименті (дрібн. 250/300/350 г/м2). Друк офсетний з однієї або двох сторін. 1 Біговка (продукція відвантажується у розгорнутому вигляді). Упаковка в крафт/коробки. У 1 пачці 1000 шт. Вага 1 пачки приблизно 1,7 – 2 кг. Розмір 1 пачки приблизно 19х21х4 см.
Дивіться також

Подвійні візитки

Великий вибір паперу та фінішної обробки. Вертикальне і горизонтальне розташування.

Іноді інформації, яку необхідно розмістити, значно більше, ніж вміщується на стандартній візитці. Спеціально для таких випадків ми пропонуємо Вам продукцію «Подвійні візитки».

Для того, що Вам було зручно і зрозуміло, як правильно зробити замовлення, ми підібрали найоптимальніші варіанти виготовлення та друку подвійних візиток.

Параметри і характеристики для замовлення

Вибирайте параметри, які Вам найбільш відповідають, і розміщуйте замовлення на сайті Принт Маркет.

Кольоровий друк: можна замовити друк подвійних візиток з однієї або з двох сторін. На ціну замовлення це не впливає. Можна сміливо сказати, що офсетні візитки в Print Market – це оптимальне поєднання високої якості та низької ціни.

Розмір: ми пропонуємо 2 розміри. Всі подвійні візитки в складеному вигляді мають розмір 50х90 мм. Ви можете вибрати тільки розмір візитки в розгорнутому вигляді: вертикальна візитка має розмір 100х90 мм, горизонтальна візитка – 180х50 мм. Розмір візиток не впливає на ціну друку.

Папір і фінішна обробка: це найважливіші параметри, які впливають на ціну Вашого замовлення.

Папір 350 г/м² – найпопулярніший папір для візиток. Щільний, якісний, супербілий. Фінішна обробка – захисний лак (візуально Ви його не помітете, лак захищає друк від «стирання» пальцями).

Папери з щільністю 300 г/м² та 250 г/м² – це «економ-варіант». Рекомендуємо вибирати їх в тому разі, коли потрібен наклад від 5 000 до 10 000 штук. Це дозволить зекономити на роздатковому матеріалі. Візитки на цьому папері виходять менш щільними, ніж на папері 350 г/м², але на якість друку це не впливає.

Структурний картон «льон» 350 г/м² – вид дизайнерського паперу з фактурою чітко виділеного візерунку: фактурою льняної тканини. УВАГА! Термін виготовлення візиток на папері «льон» становить 6 робочих днів.

Візитки на папері 350 г/м² з покриттям матовою або глянсовою плівкою – це найпопулярніші візитки. Матова плівка (з двох сторін візитки) робить кольори більш ніжними, пастельними. Глянсова плівка (з однієї сторони візитки) – навпаки, робить кольори більш чіткими, яскравими і насиченими. Плівка також захищає папір і надає  йому щільності та жорсткості.

Найвишуканіші візитки – на щільному папері 350 г/м² з Гібридним вибірковим лаком. Технологія Twin Spot, яку ми застосовуємо при друку цих візиток, дозволяє виділити найбільш важливі елементи та поєднати матовий та глянсовий лак. Друк вибірковим УФ-лаком робиться з однієї сторони візитки.

Замовити друк Подвійних візиток

Замовити друк Подвійних візиток можна, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами (044) 229-5323 та (063) 807-8943. Київ – не єдине місто, де працює компанія Print Market. У списку наших постійних клієнтів є всі міста та регіони України: Львів та Дніпропетровськ, Запоріжжя та Чернігів, Вінниця та Кривий Ріг, Харків та Одеса. Будемо раді швидко і якісно виконати та доставити ваше замовлення, в якому б населеному пункті України ви не знаходилися.

Дизайн візиток

За вашим побажанням досвідчені художники з нашої дизайнерської групи розроблять для вас дизайн візитки. На вибір вони представлять кілька варіантів, але оплачувати ви будете тільки один варіант – той, який підпишете до друку. Якщо ви самостійно розробили макет візитки відповідно зі всіма Технічними вимогами, то ми із задоволенням надрукуємо ваше замовлення.

Сподіваємося – наш відмінний сервіс та висока якість роботи вам сподобаються, а Print Market придбає у вашій особі ще одного постійного клієнта!

Print Market™ – сервіс замовлення поліграфії та сувенірної продукції №1 в Україні.
 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Подвійні візитки
1 740 грн.
2501

сьогодні переглянули цей товар

39

раз купили цей товар