Оригінальні стильні візитки з вибірковим лаком. Зробити візитки (Київ, Україна) - від А до Я | Print Market, Київ

Візитки з гібридним лаком

product-ends
Код товару: 2263
good-price

Білий крейдований матовий папір 350 г. Вибірковий (гібридний) лак тільки з одного боку. Повнокольоровий (офсетний) друк.

1 022 грн.
Эффектный результат
Ефектний результат
Печать офсетная
Друк офсетний
Бумага белая 350г
Папір білий 350 г
Индивидуальный макет
Індивідуальний макет
Формат виробу 90х50 мм або 85х55 мм. Щільний крейдований матовий папір щільністю 350 г/м2. Друк кольоровий з одного або двох сторін. Упаковка в крафт папір. Вага 1000 шт – 1,7 кг.
Дивіться також

Візитки з вибірковим лаком

Щільний крейдований папір 350 г/м², кольоровий друк з двох сторін. Вибірковий лак тільки з однієї сторони. Розмір 50х90 мм.

Візитки з вибірковим лаком, зроблені на щільному крейдованому папері 350 г/м² – відмінне рішення для поліграфії «premium-класу». Ми називаємо такі візитки «ефект».

Ефект є засобом, призначеним для створення будь-якого сильного враження або для створення ілюзій (спецефекти), крім того, ефектом може називатися і саме створене враження. Погодьтеся – це те, що ВАМ ПОТРІБНО.

Гібридний друк «TWIN-SPOT» уособлює комбінацію двох, на перший погляд, несумісних ефектів: матового та глянцевого лаку одночасно.

Сервіс замовлення поліграфії та сувенірної продукції Print Market виготовляє різні варіанти візитних карток.

Для того, щоб Ви могли замовити друк візиток та спланувати свій бюджет, заходьте на сайт нашої компанії в Інтернеті та вибирайте найбільш вподобані опції. Всі ціни актуальні.
Якщо Ви не знайшли інформацію, яка Вам необхідна, будь ласка, зверніться до нашого менеджера за телефоном (044) 229-5323 та (063) 807-8943, за електронною поштою info@printmarket.in.ua або іншим зручним для Вас способом.

Модель візитки:

• Візитка «Від 1000 штук + Вибірковий Лак».
• Зручний розмір візитки 50х90 мм.
• Якісний кольоровий друк візиток з двох сторін на щільному матовому папері масою 350 г/м².
• Технологія TWIN SPOT (вибірковий глянсовий лак), або гібридний друк TWIN SPOT, дозволяє надати зображенню ефект матового та глянсового лаку одночасно. Матовий лак додає ефект «пластику», робить зображення приглушеним, кольори пастельними, холодними, менш насиченими.
Глянсовий лак, навпаки, робить зображення яскравим, насиченим, «блискучим».
• Гібридний друк TWIN SPOT дозволяє дизайнерам створювати шедеври поліграфії, які однозначно виділять вашу візитку серед решти інших.

Технологія TWIN SPOT дозволяє:

Створювати і виділяти тонкі елементи, які ефектно виглядають на темному тлі
(шрифт, візерунок, лого, тангір, ефект «апельсинової шкірки», «піску» тощо).
Привертати увагу користувача до важливих об'єктів за рахунок їх виділення.
Дає дизайнеру «новий» інструмент для оформлення візиток.

Дизайн візитки:

Якщо Вам необхідно розробити макет візитки – будь ласка, виберіть в опціях товару «макет» та «замовити за 300 грн.». Дизайнери Print Market підготують Вам на вибір декілька варіантів згідно Ваших побажань та смаків.
Вартість розробки макету Ви оплачуєте тільки після того, як він Вам сподобався та Ви підписали його до друку. Якщо з якихось причин жоден з наших макетів Вам не підійшов – Ви нічого не платите.
Також Ви можете самостійно виготовити макет візитки згідно з Технічними вимогами.

Пам’ятайте! Якщо для створення макету візитки ви користувалися сайтом vizitka.ua, то й замовлення теж треба розміщувати на сервісі vizitka.ua.

Термін виготовлення:

Термін виготовлення візиток – 4 робочих дні з моменту оплати та затвердження макету до друку. Якщо візитні картки потрібні Вам швидше, наприклад, «за 2 дні», будь ласка, виберіть це в опції «виготовлення». В такому разі Ваше замовлення буде коштувати на 20% дорожче. Це пов'язано з витратами, які несе компанія для прискореного виготовлення Вашого замовлення. Погодьтеся – це справедливо.

Отримання та доставка Вашого замовлення:

Ви можете вибрати один з кількох способів отримання Вашого замовлення:
1. Самостійно забрати його в одному з наших офісів в м. Києві: метро Печерська або метро Нивки (докладніше тут: http://www.printmarket.in.ua/kontakty.htm).
2. Доставка нашим кур'єром (в межах м. Києва – 100 грн.)
3. Доставка Новою Поштою (за Ваш рахунок, відповідно до тарифів Нової Пошти). Спосіб доставки Ви маєте вказати при оформленні замовлення.

Способи оплати:

Ви можете оплатити Ваше замовлення зручним для Вас способом.
• Якщо Ви платите як «юридична особа», то при першому замовленні вишліть, будь ласка, скановану копію Свідоцтва про Державну Реєстрацію компанії (платника), Свідоцтво платника ПДВ. Наші менеджери підготують Вам рахунок і вишлють для оплати.
• Якщо Ви платите як «фізична особа», то можете оплатити замовлення при оформленні карткою VISA/Master Card. Також Ви можете платити за допомогою системи «Приват24».
Більш детально про оплату.

Увага! Ми не приймаємо готівку до оплати. Ціна замовлення не залежить від способу оплати.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Візитки з гібридним лаком
1 022 грн.
5642

сьогодні переглянули цей товар

428

раз купили цей товар