Візитки з вибірковим глянсовим лаком. Замовити друк візиток з глянцевим лаком у Києві | Друкарня Принт Маркет

Візитки з вибірковим УФ лаком

product-ends
Код товару: 2790
good-price

Білий крейдований матовий папір 350 г. Повнокольоровий (цифровий) друк. Вибірковий глянсовий лак.

1 172 грн.
Выборочный УФ лак с 1й или 2х сторон
Вибірковий УФ лак з 1ї або 2х сторін
Цифровая печать
Цифровий друк
2 формата визиток
2 формата візитівок
Бумага 350 г/м2
Папір 350 г/м2
Формат виробу 90х50 мм або 85х55 мм. Щільний крейдований матовий папір щільністю 350 г/м2. Друк кольоровий, з одного або двох сторін. Упаковка у пластикову коробку. Вибірковий глянсовий лак з 1-ї або 2-х сторін. Матова ламінація з 2х сторін (25 мкр).
Дивіться також
Кожна візитка, виготовлена ​​в Прінт Маркет, несе не лише інформаційний зміст, а й є естетично гарним продуктом поліграфії. Один із способів виділити Ваші візитки з ряду подібних – застосувати вибіркове глянсове лакування. Що це таке і чим воно незвичайне? Візитки з вибірковим лаком відрізняються тим, що в одній візитці одночасно поєднується матовий та глянсовий лак. При застосуванні даного методу відбувається ідеальне поєднання тонких деталей, виконаних сильним глянцем та ділянок, виконаних у стилі, наприклад, «апельсинової шкірки». Таке оформлення одразу зробить Вашу візитну картку не просто шматочком паперу з ім'ям та адресою, а твором поліграфічного мистецтва.
 

Характерні особливості виготовлення візиток

Для виготовлення візиток з вибірковим лаком ми застосовуємо найкращий крейдований матовий папір високої щільності 350 г/м². Формати: американський та європейський стандарт (85х55 мм та 90х50 мм). Друк інформаційних даних повнокольоровий, барвистий, здійснюється з однієї або обох сторін. Застосування вибіркового лаку за Вашим бажанням також може бути двостороннім. Пам'ятайте, що вибіркове лакування – це не тільки красиво, але й дуже практично, адже лак робить зображення більш рельєфним та яскравим, захищає продукцію від жиру, вологи та дрібних подряпин. А значить, Ваші візитки значно довше зможуть зберегти свій привабливий та акуратний вигляд. У постдрукарське оформлення продукції входить матова ламінація 25 мкр, яка виготовляється з двох сторін візиток. Вона робить вибіркове лакування ще помітнішим і вражаючим. Для готових візиток ми підготували зручні та красиві прозорі пластикові коробочки, в яких їх зручно зберігати.
 
Як замовити візитки з лаком?
Принт Маркет гарантує Вам висококласне, швидке та недороге виготовлення тиражу візиток з вибірковим лаком, оскільки має сучасну оснащену власну друкарню та багаторічний досвід роботи в поліграфії. Переваги роботи з нами – це отримання всього комплексу поліграфічних послуг в одному місці: дизайн – друк – доставка. Наш інтернет-сервіс цілодобово до Ваших послуг, де Ви можете самостійно оформити замовлення онлайн. На сервісі вказані всі наші координати (телефони та імейл) на випадок, якщо Вам потрібна консультація наших фахівців. Ви також можете заздалегідь обговорити з менеджерами різні способи оплати та доставки готової продукції до Вашого міста та офісу. І не сумнівайтеся – ми обов'язково вчасно доставимо ваше замовлення до будь-якої точки на карті України.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Візитки з вибірковим УФ лаком
1 172 грн.
5506

сьогодні переглянули цей товар

132

раз купили цей товар