Визитки в Борисполе. Заказать изготовление и печать | Принт Маркет

Визитки в Борисполе

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Візитна картка – це основний елемент ділового спілкування для кожного фахівця, починаючи з найнижчого рівня та закінчуючи президентом. І навіть в епоху Інтернету та загального доступу до інформації обмін візитками відіграє таку ж ключову роль, як і кілька століть тому. І не лише фахівці всіх професій обмінюються візитівками. Маленькі та середні фірми, великі корпорації та організації також мають свої візитки. Наша компанія, Прінт Маркет, вже не одне десятиліття займається тим, що виготовляє якісні та красиві візитні картки для всіх та кожного. Якщо вам потрібна друк візиток Бориспіль, які справді будуть не лише привабливо виглядати, а й активно «працювати» вашими рекламними агентами, то зверніться до нас – і ми оперативно вирішимо цю проблему. Так, ми знаходимося у Києві, а не у Борисполі, але обслуговуємо клієнтів з усієї України. Тому можете не сумніватися – ваші готові візитки Бориспіль будуть доставлені точно вчасно, без запізнень. У нашій логістичній службі допомагає Нова пошта.
 
Дизайн, друк та виготовлення візиток у Борисполі
Пам'ятаючи про те, що смаки у всіх різні, як і бюджет, ми пропонуємо найширший асортимент матеріалів, а також технологічних методів друку та варіантів післядрукарства, щоб кожен наш клієнт отримав саме ту візитку, про яку він мріє. Почнемо з матеріалу для візиток. В асортименті білий крейдований папір щільністю 350 г/м², різноманітні кольорові картони (дизайнерський фактурний, листковий кашований, крафтовий еко), дерево та прозорий пластик. Форма візиток також може бути стандартною або на індивідуальне замовлення (круглою, квадратною або фігурною). У нас виготовляються візитки двох міжнародних форматів (американський та європейський): 50х90 мм та 55х85 мм. Але якщо вам потрібна картка нестандартного розміру – ми без проблем надрукуємо будь-який індивідуальний розмір. Розташування також на вибір: горизонтальне або вертикальне. Друк на візитках двосторонній, повнокольоровий, яскравий, чіткий, з опрацюванням деталей. Як захист карток від вологи, жиру та дрібних механічних пошкоджень ми застосовуємо ламінацію: глянсову, матову або Soft Touch Velvet. Для покращення зовнішнього вигляду використовується постдрукарське оформлення продукції: кілька видів тиснення, рельєфний термодрук, вибірковий УФ-лак та багато іншого. За бажанням замовника ми можемо заокруглити кути візиток.
 
Чому "Прінт Маркет" – найкраща друкарня для друку візиток
Ми не шукаємо економії в більш дешевих друкованих компонентах або сировині, тому наш друк завжди найвищої якості, насичені кольори і стійкі, а це означає, що замовник завжди задоволений якістю роботи, виконаної в нашій друкарні. Добре обладнаний парк поліграфічних машин надає широкий спектр послуг. У нас офсетний, цифровий, трафаретний та широкоформатний друк проводиться на місці. Також ми надаємо нашим клієнтам:
 
Індивідуальний підхід. Ви керуєте найбільшою корпорацією? Чи, можливо, володієте маленьким приватним кафе? Ми не встановлюємо стандартних умов співпраці, ми підходимо до кожної компанії індивідуально.
Привабливі ціни за постійної співпраці. Ми пропонуємо спеціальні знижки для клієнтів, які регулярно замовляють нашу продукцію.
Комплексна підтримка Ми не лише друкарня, а й графічна студія та логістична служба. Завдяки досвіду наших співробітників, ви можете розраховувати на комплексне обслуговування та допомогу.
Швидка реалізація проектів. Ми намагаємося виконати всі замовлення якнайшвидше. Для невеликих замовлень можна розраховувати на доставку наступного дня.
789

людина сьогодні переглянули цю категорію