Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Визитки для мастера перманентного макияжа

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Дизайн візитки – одна з найголовніших проблем, що виникає під час створення картки. Особливо якщо це візитівка людини творчої спеціальності і водночас – майстра, якому люди довіряють свою зовнішність: майстри перманентного макіяжу. На тлі конкурентів складно виділитися, тому у створенні оригінальної та привабливої ​​візитки вам може знадобитися допомога. Саме тому ми пропонуємо скористатися послугами нашої креативної дизайнерської групи, яка завжди запропонує щось особливе. Вони створять оригінальний макет у повній відповідності до вашої концепції та підготують його до здачі в друк. Повірте, ваші візитки, виготовлені в Прінт Маркет, відрізнятимуться не тільки високоякісною печаткою та досконалим дизайном. У нас цілком доступні невисокі ціни, які стануть вам приємним бонусом. Якщо ви бажаєте створити проект візитки самостійно, не забудьте, що макет повинен повністю відповідати всім технічним вимогам.
 
Повнокольоровий друк візиток для майстра перманентного макіяжу у Києві
Візитки для майстра перманентного макіяжу можуть бути надруковані у двох світових стандартних форматах: 90x50 мм та 85x55 мм, а також індивідуального розміру (на замовлення). Друк повнокольоровий, високої якості, всіма доступними технологіями (офсет, цифровий, шовкографія). Візитки можуть бути запечатані з одного або з обох боків, мати вертикальне або горизонтальне розташування. Також у нас можна вибрати стандартну прямокутну форму карток або круглу, квадратну, фігурну. Як матеріал для візиток ми використовуємо широкий спектр паперів і картонів. Якщо ви зацікавлені у друку візиток на нестандартному папері різних кольорів та текстур, ми запропонуємо величезний вибір. Після друку ми можемо покрити їх захисним ламінаційним шаром: матовою, глянсовою або Soft Touch. Для вимогливих клієнтів є додаткове оформлення: можна виділити деякі елементи візитки тисненням золотою або срібною фольгою, гібридним лаком, УФ-селективним лаком, створити об'ємний друк, закруглити кути тощо.
 
Чому краще замовляти візитки у друкарні Прінт Маркет?
Ми надійний та досвідчений партнер. Тільки в Прінт Маркет ви знайдете таку різноманітність фірмових матеріалів та повний комплекс поліграфічних послуг. У нас сучасний машинний парк, який забезпечує найвищу якість та оперативність друку. Ціна на кожне замовлення встановлюється індивідуально з урахуванням матеріалів, розміру тиражу та термінів виконання. Ми працюємо з використанням найсучасніших форм друку та докладаємо всі наші знання, вміння та можливості, щоб зробити ваші візитні картки найкращими у своєму сегменті. Технологія друку кожного замовлення також підбирається індивідуально і залежить в першу чергу від типу вибраного матеріалу. Ми друкуємо візитки, листівки, фірмові бланки, флаєри, брошури, календарі, буклети, плакати, блокноти, щоденники, каталоги, меню для барів та ресторанів, наклейки, запрошення, конверти, банери, паперові пакети та багато іншого рекламної продукції. Виконуємо замовлення на стандартні, класичні та оригінальні проекти. Наше технологічне поліграфічне обладнання дозволяє справлятися навіть із незвичайними і складними завданнями.
85

людина сьогодні переглянули цю категорію