Визитки фитнес-тренера заказать изготовление и печать в типографии Принтмаркет

Визитки для фитнес-тренера

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Візитки – це перша і незамінна реклама будь-якого, навіть найменшого бізнесу. Візитові картки супроводжують нас у встановленні контактів із звичайними людьми, з клієнтами, а також із діловими партнерами та колегами. Унікальний зовнішній вигляд та естетична майстерність ваших візиток дозволять вам справити найкраще перше враження. Принт Маркет – українська поліграфічна компанія, яка вже багато років з великим ентузіазмом та готовністю друкує високоякісні візитки для фахівців різних галузей. Наприклад, при створенні візитки для фітнесу тренера основне завдання полягало в розробці «правильного» дизайну. Наша дизайнерська група створила індивідуальний графічний дизайн, єдиний та неповторний. Ми ніколи не працюємо зі стандартними шаблонами, тому наші дизайни є унікальними і завжди виглядають чудово. Звичайно, від вибору матеріалів та застосування постдрукарських способів обробки візитки для фітнес тренерів також залежить їхня креативність та унікальність. Тому ми даємо нашим клієнтам можливість самим вибирати папір, методи друку та оформлення продукції. У результаті наші клієнти завжди задоволені результатом, тому що отримують саме те, що задумали.
 
Вибір матеріалів та післядрукарського оформлення для візиток
Головне у візитівці, щоб з першого погляду було зрозуміло, чим займається та які послуги пропонує її власник. Прихильники стандартних візиток зазвичай вибирають прямокутні форми розміром 9х5 см або 8,5 х5, 5 см, але ми також друкуємо візитки і в інших форматах. Картки можуть мати закруглені кути або, завдяки точному різанню на плоттері, можуть бути надруковані будь-якої форми (круглі візитки, квадратні, фігурні). Ми адаптуємо технології виробництва візитних карток до конкретної реалізації, щоб оптимізувати витрати та завжди забезпечувати високу якість кінцевого продукту. Ми друкуємо візитки на широкому асортименті білого крейдованого, офсетного, екологічного, фактурного, кольорового та декоративного паперу та картону, а також на дереві та пластиці. Каширований картон – модний матеріал для друку візиток, складається з кількох шарів паперу, кожен з яких може бути різного кольору. Також ми пропонуємо безліч варіантів «покращення» візиток: глянсова, матова та Soft Touch (Velvet) ламінація, сліпе тиснення, тиснення золотою, срібною та кольоровою фольгою, УФ-селективний лак, гібридний лак, УФ-рельєфний друк та багато інших доопрацювань.
 
Чому вам варто вибрати для друку візиток Прінт Маркет?
Ми не боїмося сказати, що створимо для вас унікальні та привабливі візитки, пристосовані до ваших індивідуальних потреб – незалежно від того, чи ви є художником, чи представляєте ви корпорацію, чи є одноосібним бізнесменом. Завдяки широкому асортименту відмінних матеріалів та високотехнологічному власному парку поліграфічного обладнання, ми можемо надавати послуги в рекламній поліграфії окремим клієнтам, невеликим компаніям та міжнародним підприємствам. Наші менеджери готові запропонувати найкращі та найбільш економічні рішення, майстри-друкарі швидко та якісно виготовити будь-який тираж продукції, а логісти – своєчасно доставити готове замовлення до будь-якого міста чи села в Україні. Ми дуже поважаємо наших клієнтів та прагнемо кожного з них зробити нашим постійним замовником.
257

людина сьогодні переглянули цю категорію