Тригранні олівці з логотипом Замовити в Києві | Принт Маркет

Тригранні олівці з логотипом

product-ends
Код товару: 2777
good-price

Форма тригранна, фарбування корпусу 4 кольорів, друк лого, з гумкою, заточений.

Немає в наявності
Три грани
Три грані
Печать на трех сторонах
Друк на 3х сторонах
4 цвета на выбор
4 кольори на вибір
Оперативная проверка макета
Оперативна перевірка макету
Дивіться також

Тригранні олівці з логотипом - ергономічність і користь

Наша компанія представляє Вашій увазі нову форму кольорових олівців - тригранні, або трикутні. Навіщо були створені олівці такого незвичайного виду? Для кого вони призначені в першу чергу? Чим відрізняються трикутні олівці від звичайних круглих і в чому їх переваги? На всі ці питання ми дамо вичерпну і дуже корисну інформацію.

Виготовлення трикутних олівців в Принт Маркет

Унікальна форма олівців, які в розрізі є правильний трикутник, відрізняється великою ергономічністю і зручністю. В першу чергу, тригранні олівці призначені для людей ділових і активних, які завжди поспішають і часто роблять записи на ходу. Тригранний олівець ніколи Вас не підведе - він завжди стійко лежить на столі і не скотиться, як круглий. Крім того, як би Ви не взяли тригранний олівець, три пальці самі чітко ляжуть на його межі. Це найправильніша і зручна позиція для пальців при писанні, хоч сидячи, хоч стоячи, хоч на бігу. Ну і, звичайно ж, тригранні олівці призначені для наймолодших наших клієнтів - для дітей. Відомо, що діти дуже люблять малювати. Вони малюють з дитинства, навіть не вміючи ще писати. І дуже важливо, щоб дитина відразу навчився тримати що пише предмет правильно - трьома пальцями. Це формує здорові м'язи кисті руки і є запорукою гарного почерку.

Наші трикутні олівці немов створені для того, щоб писати ними було ідеально зручно. А нанесений на межі логотип Вашої компанії зробить зі звичайного пише предмета відмінний рекламний сувенір. Такі олівці згодяться Вашим колегам на робочому столі, а також послужать відмінним роздатковим матеріалом при проведенні промо акцій і презентацій. Друк логотипу здійснюється на одній або двох гранях олівця в 1-2 кольори, на замовлення. В тон до Вашої корпоративної гамі можна підібрати і колір олівця: чорний, білий, синій, червоний. Розмір олівця стандартний. Грифель середньої м'якості, підійде для будь-яких робіт - він не дряпає папір і не кришиться при писанні, а гумка на кінці допоможе виправити неправильний запис. Тригранні олівці заточені і відразу готові до використання.

Як замовити трикутні олівці?

Оформити замовлення на виготовлення тригранних олівців можна в будь-який день і годину: для цілодобового замовлення продукції ми рекомендуємо використовувати наш сайт в інтернеті. А всі виниклі питання Вам допоможуть вирішити наші менеджери, якщо Ви зателефонуйте їм за телефонами або напишіть електронного листа (номера наших телефонів і імейл можна знайти на сторінках сайту). У замовленні відразу вкажіть, чи є у Вас готовий макет логотипу для нанесення. Допомогти в розробці лого може наша професійна команда дизайнерів. Термін виконання замовлення 4-5 робочих днів, але за додаткову плату ми можемо виготовити тираж терміново. Мінімальне замовлення складає 50 штук, і до безкінечності. Доставляємо ми готові олівці в будь-яке місто України за допомогою нашої розвиненою структури логістики та Нової пошти, без порушень договору та точно в термін.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Тригранні олівці з логотипом
946

сьогодні переглянули цей товар

35

раз купили цей товар