Столярні олівці Козяче Око з нанесенням логотипу | Друкарня Принт Маркет

Столярні олівці "Козяче Око"

product-ends
Код товару: 2776
good-price

Форма овальна. Забарвлення корпусу 4 кольори. Друк лого, без гумки, не заточений.

2 832 грн.
Интересная форма
Цікава форма
Нанесение 60х7 мм
Нанесення 60х7 мм
4 цвета на выбор
4 кольори на вибір
Без резинки
Без гумки
Олівець графітовий. Розмір 175 х 18 мм. Тамподрук в 1 або 2 кольори. Максимальний розмір нанесення логотипу 60х6 мм. В упаковці 50 олівців розмір 180 х 30 мм. Упаковка у коробці. Форма - овальна "Козий очей". Чи не заточений. Без гумки. Колір грифеля – сірий, товщина 5 мм.
Дивіться також
Спеціальні столярні олівці «Козяче око» – чому вони такі?
У нас є для Вас ще одна новинка – олівець цікавої форми та призначення, що називається столярним. У народі його ще називають «козяче око». Чому козячий? Хто хоч раз у житті бачив козу, ніколи не забуде її незвичайного погляду. А все через зіницю, розташовану не так, як у всіх інших представників фауни, а вздовж ока, від куточка до куточка. Ось і наш столярний олівець має не круглу чи трикутну, а плоско-довгасту форму, а грифель усередині нього – видовжено-овальної форми. До речі, столярними олівці теж називають не дарма, тому що саме ними вважають за краще користуватися столяри, теслярі та інші представники робочих спеціальностей. Такі олівці міцно й стійко лежать дома і не скочуються ні зі столу, ні з похилим даху чи іншого нерівного місця, де доводиться працювати майстрам. А ще столяри жартують, що ергономічну плоску форму винайшли для того, щоб інструмент у процесі роботи було зручно закладати за вухо – «козяче око» ніби створене для цього.
 
Виготовлення та друк лого на столярному олівці
Столярний олівець – необхідний та улюблений інструмент робітників. У чому секрет його популярності? Його використовують під час будівництва та ремонту, створення меблів та укладання керамічної плитки. Він незамінний для розмічувальних робіт, тому що легко і без проблем пише по таких поверхнях, як дерево, гіпсокартон, цегляна кладка, штукатурка і навіть бетонні стіни. "Але по подібних поверхнях можна писати і звичайним олівцем" - скажете Ви. Так можна. Тільки різниця в тому, що звичайного олівця вистачить на кілька разів - дуже швидко стирається грифель, а значить потрібно носити заточку і постійно його підточувати. Наш столярний олівець має спеціальний грифель не чорного, а графіто-сірого кольору та середньої твердості, що дозволяє писати по будь-яких поверхнях. Його розмір 175х15х5 мм (довжина олівця, довжина та товщина грифеля). Якщо потрібно зробити жирну відмітку, то використовується широка частина овального грифеля, а для тонкої делікатної позначки досить провести вузькою бічною частиною грифеля. Олівець не заточений, точила для нього не існує, тому підточити його можна тільки самостійно, ножем. Гумка теж не передбачена, тому що ніхто з робочих гумками не користується.
Друк логотипу робиться методом тамподруку в 1-2 кольори. Місце для нанесення велике 60х7 мм, так що за бажанням крім лого можна надрукувати слоган, адресу компанії або іншу важливу рекламну інформацію. Забарвлення корпусу олівця можна підібрати в колір корпоративної гами чи логотипу – у нас в асортименті є 5 кольорів: чорний, червоний, зелений, синій, жовтий.
 
Столярні олівці на замовлення Прінт Маркет
Ви затіяли велике будівництво? Або берете участь у виставці будматеріалів і потребуєте оригінального роздавального матеріалу для відвідувачів? Тоді замовте в Принт Маркет столярні олівці з логотипом Вашої компанії. Ми швидко та без проблем виготовимо для Вас будь-який тираж від 50 штук протягом 4-5 робочих днів. Якщо ж «козяче око» потрібне Вам раніше, то ми зробимо нанесення терміново, щоправда, за додаткову плату. Наші столярні олівці відмінної якості та привабливого зовнішнього вигляду вже порадували багатьох клієнтів по всій Україні. І хоча ми знаходимося в Києві, це ніяк не заважає нашим логістам та Новій пошті доставляти завжди вчасно готові замовлення в будь-які міста та села нашої країни. Замовити столярні олівці можна декількома способами: через наш інтернет-ресурс онлайн у будь-який час або в робочий час через телефони та імейл (контакти вказані на сайті). Також по телефонах та пошті наші менеджери допоможуть Вам консультаціями та порадами. Ми завжди відкриті для ваших замовлень!
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Столярні олівці "Козяче Око"
2 832 грн.
2192

сьогодні переглянули цей товар

19

раз купили цей товар