Кольорові олівці з нанесенням логотипу - Замовити в Києві | Принт Маркет

Олівці "Кольоровий корпус" з логотипом

product-ends
Код товару: 2089
good-price

Кольоровий олівець із гумкою. Корпус круглої форми. Грифель – сірий. 7 кольорів в асортименті.

2 325 грн.
7 цветов на выбор
7 кольорів на вибір
Доступные цены
Доступні ціни
 От 50 шт
Від 50 шт.
Доставка Новой Почтой
Доставка Новою Поштою
Дивіться також

Олівці з логотипом «Кольоровий корпус»

Всі знають, олівці - це улюблений дитячий матеріал для малювання. Але не тільки діти використовують олівці. Багатьом дорослим вони необхідні в роботі (художникам, архітекторам, кресляра), а багатьом - для реалізації свого хобі в техніці «графічний малюнок». Принт Маркет пропонує відмінні олівці «Кольорові», які сподобаються і дорослим, і маленьким творцям. Грифель в олівцях - звичайний сірий графіт, але корпус забарвлений в різні яскраві кольори. Кожен олівець можна прикрасити Вашим логотипом - і тоді з простої друкарській приналежності вони перетворяться в приємне і практичне додаток до корпоративного стилю Вашої компанії. Олівці «Кольорові» з Вашим логотипом можна буде дарувати не тільки співробітникам і колегам по бізнесу, але і використовувати в якості промо-сувенірів на виставках, презентаціях і під час рекламних акцій, залучаючи потенційних клієнтів цільової аудиторії.

Нанесення логотипу на олівці «Кольоровий корпус»

Розмір олівців звичайний, стандартний 190х7 мм. Форма корпусу округла, пофарбована в один з 7 яскравих кольорів: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, синій, чорний, білий. З одного кінця олівець заточений і готовий до роботи, з іншого кінця встановлена ​​гумка. Як ми вже говорили, грифель - сірий графітовий. Логотип наноситься методом тамподруку з однієї або з двох сторін корпусу, в 1 або в 2 кольори - на вибір замовника. Розміри нанесення повинні бути не більше 50х5 мм. Ви можете замовити друк лого на олівцях в корпусах строго одного кольору, а можете брендировать всі доступні кольори - і тоді строката веселка різнокольорових олівців буде виглядати дуже оптимістично на столах ваших співробітників.

Як зробити замовлення на друк логотипу на олівцях в Принт Маркет?

Для зручності оформлення замовлень Принт Маркет відкрив в мережі свій магазин, де можна побачити всю пропоновану нами продукцію, а також більш детально вивчити вподобаний Вам товар і самостійно оформити замовлення. На сторінках сайту є наші номери телефонів та імейл для тих, хто хотів би особисто поспілкуватися з нами і отримати відповіді на виниклі питання (див. Контакти). При наявності у Вас готового макету для друку, ми оперативно і якісно виготовимо потрібний тираж, але якщо макета у Вас немає, то рекомендуємо залучити нашу команду висококваліфікованих дизайнерів, які із задоволенням розроблять для Вас цікаві варіанти. Також Вам будуть запропоновані різні способи оплати та доставки готового замовлення в Ваш населений пункт.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Олівці "Кольоровий корпус" з логотипом
2 325 грн.
1967

сьогодні переглянули цей товар

223

раз купили цей товар