Олівці з логотипом еко Міні Замовити в Києві | Друкарня Принт Маркет

Олівці з логотипом еко Міні

product-ends
Код товару: 2564
good-price

Графітовий олівець з гумкою. Корпус дерев'яний, круглої форми, покритий прозорим лаком, заточений. Розмір нанесення 5х0,5 см

Цвет дерева
Колір дерев
Размер 90х7 мм
Розмір 90х7 мм
Нанесение 50х5 мм
Нанесення 50х5 мм
Компактный
Компактний
Дивіться також

Олівці з логотипом «Еко міні»

В нашій колекції екологічних продуктів є дуже зручний пише предмет - олівець Еко міні. Його особливе зручність полягає в невеликому компактному розмірі (90х7 мм), при якому олівець стане Вашим вічним і невідлучно помічником. Адже такий маленький пише інструмент поміститься не тільки в портфелі або сумці, але і в кишені фартуха, робочої спецівки чи куртки. Особливо оцінять розміри олівця люди тих спеціальностей, які люблять носити їх за вухом - будівельники, креслярі, архітектори, робочі. Прикрашений логотипом Вашої компанії олівець Еко міні буде не тільки активним помічником в роботі, але і рекламним носієм бренду Вашої компанії, що, безсумнівно, позитивно позначиться на її іміджі.

Друк логотипу на олівці Еко міні

Невеликі розміри олівця і стандартна округла форма дають можливість зробити нанесення логотипу на його корпус в одному або в двох місцях. Логотип друкується в 1-2 кольори, методом тамподруку, стійкими яскравими фарбами. Найбільший розмір логотипу, який можна надрукувати, розмірами не повинен бути більше 50х5 мм. Корпус олівця зроблений з натурального нефарбованого дерева. Грифель сірий графітовий, середньої м'якості. Олівець відразу заточений і готовий до роботи. Зі зворотного боку олівця є гумка, яка допоможе виправляти допущені помилки. Мінімальне замовлення складає 50 штук, максимальний - ми не обмежуємо.

Замовити олівець Еко міні з логотипом в Києві

Нанесення логотипу на олівці - один з найпопулярніших замовлень, які ми, компанія Принт Маркет, вже більше 15 років виконуємо на нашій виробничій базі. Ми навчилися робити друк лого швидко і дуже якісно. Барвники для нанесень ми закуповуємо у наших постійних і перевірених постачальників в країнах ЄС, тому впевнені в тому, що нанесення з часом не потріскаються і не облізуть. За роки роботи у нас з'явилися постійні клієнти у всіх куточках України. І якщо Ви робите замовлення з іншого міста, то можете бути впевнені, що Ваша продукція прибуде оперативно і точно в строк - наші логісти та Нова пошта налагодили безперебійну роботу транспортування готових замовлень. Для оформлення замовлення користуйтесь нашим інтернет-магазином, телефоном або імейлом (див. Контакти) - в будь-якому випадку ми завжди до Ваших послуг.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

1436

сьогодні переглянули цей товар

60

раз купили цей товар