Олівці з гравіюванням логотипу l Друкарня Print Market

Олівці з гравіюванням логотипу

product-ends
Код товару: 2692
good-price

Графітовий олівець з гумкою. Корпус дерев'яний, круглої форми, заточений. Гравірування

Немає в наявності
Гравировка
Гравірування
От 50 шт
Від 50 шт.
Корпус деревянный
Корпус дерев'яний
Графитовый карандаш с резинкой
Графітовий карандаш з гумкою
Дивіться також

Олівці з гравіюванням логотипу

Ще один представник екологічної групи товарів з нашого асортименту - еко олівець з гравіюванням логотипу. Звичайна округла форма, стандартний розмір, традиційний простий сірий грифель. Що ж незвичайного в цьому олівці? Напевно, те, що нанесення логотипу на його корпус буде робитися не традиційним способом тамподруку, а методом гравіювання. Даний метод є дуже надійним і точним - тепер зображення не зітреться і не отшелушиться до самого кінця олівцем грифеля. Крім того - гравірування дає можливість відтворювати найтонші і витончені деталі логотипу з великою акуратністю, тому олівець з вигравіруваним лого виглядає дуже красиво. Такі олівці можна використовувати і як практичний вид сувенірної продукції для промо-акцій, і як приємний невеликий подарунок колегам і партнерам, і як частина корпоративного стилю Вашої компанії.

Гравірування логотипу на олівці еко

Розміри еко олівця 190х7 мм, корпус з натурального нефарбованого дерева, покритий безбарвним глянсовим лаком. Гравірування може бути нанесена з однієї або з обох сторін корпусу, розмір її повинен бути в межах 80х5 мм. Олівець заточений з одного боку, грифель графітовий сірий. На кінці олівця є гумка-ластик, яка призначена для видалення помилкових ліній. Еко олівці з вигравіруваним на корпусі фірмовою символікою виглядають дуже елегантно, і обов'язково будуть користуватися попитом у Вашої цільової аудиторії в якості рекламних сувенірів під час проведення піар-заходів. Також ми можемо запропонувати досить низьку вартість олівців з гравіюванням, що стане приємним доповненням до оперативного та якісного виготовлення даного виду продукції.

Замовити гравіювання логотипу на олівцях в Києві

Замовлення гравіювання на олівцях Ви можете оформити в будь-який час доби на сторінках нашого інтернет-магазину в мережі, по телефону або по електронній пошті. І вже через кілька годин Ваше замовлення буде взятий в роботу. Значно прискорить процес виготовлення замовлення наявність у Вас готового макету логотипу або зображення, яке повинно бути вигравірувано. У разі відсутності макета рекомендуємо звернутися до наших дизайнерів - вони створять для Вас цікавий і креативний малюнок, в повній відповідності з Вашими смаками. Гравіювання на еко олівцях ми робимо на нашій власній виробничій базі в Києві, а доставкою по всіх містах і селах України займаються професійні логісти та Нова пошта. Тому ми завжди впевнені, що доставка буде здійснена вчасно і точно відповідно до зазначених в договорі термінами.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Олівці з гравіюванням логотипу
1577

сьогодні переглянули цей товар

18

раз купили цей товар