Олівці Еко міні з гравіюванням - замовити в Києві | Друкарня Принт Маркет

Олівці Еко міні з гравіюванням

product-ends
Код товару: 2704
good-price

Графітовий олівець з гумкою. Корпус дерев'яний, круглої форми, покритий прозорим лаком, заточений. Розмір нанесення 5х0,5 см. Спосіб нанесення - гравіювання

Немає в наявності
Гравировка с одной - двух сторон
Гравіровка з однієї - двох сторін
Не занимает много места
Не займає багато місця
Доступные цены
Доступні ціни
Сроки - до 4 дней
Термін до 4 днів
Дивіться також

Олівці з гравіюванням Еко міні

В еко-групі наших товарів є ще один чудовий міні-олівець. Даний варіант відрізняється від свого міні-побратима виключно методом нанесення логотипу. Якщо в попередньому випадку ми пропонували друк логотипу на олівцях методом тамподруку, тобто за допомогою нанесення спеціальних фарб, то в цьому випадку ми відтворимо логотип на корпусі олівця за допомогою методу гравіювання. Робиться це на особливому комп'ютерному обладнанні за програмою. Зображення виходить дуже чітке, гарне, з усіма дрібними деталями. Олівчик з таким лого можна використовувати як масовий роздатковий матеріал при проведенні рекламних акцій, виставок, презентацій, виборів, тренінгів та багатьох інших заходів. А ми, команда Принт Маркет, обіцяємо якісну і швидку друк логотипу на дерев'яних олівцях еко міні за прийнятну і доступну ціну.

Гравірування логотипу на олівці еко міні

Розміри еко олівця міні 90х7 мм, форма корпусу округла. Сам корпус зроблений з натурального дерева. З одного кінця олівець еко міні заточений і відразу може використовуватися за призначенням. З іншого кінця встановлений ластик, який допоможе виправляти неправильно нанесені лінії. Гравіювання логотипу може бути зроблена з одного або з двох сторін корпусу, в залежності від побажань замовника. Розмір нанесення 50х5 мм. Макет для гравіювання замовник надає сам. Але якщо макета у Вас немає, то скажіть про це менеджеру, який веде Ваше замовлення. За допомогою нашої високопрофесійної групи дизайнерів проблема макета буде вирішена оптимальним чином.

Як зробити замовлення на нанесення логотипу на олівці Еко міні?

У Вас є кілька способів зробити замовлення на нанесення логотипу на олівці в Принт Маркет. Для цього можна скористатися нашим магазином в інтернеті, телефонами або електронною поштою (див. Контакти). Ми співпрацюємо з багатьма містами і селами України, тому Ви можете сміливо оформляти замовлення в Києві, навіть якщо перебуваєте за багато сотень кілометрів від нас. Наша логістична служба і Нова пошта контролюють процес транспортування готових замовлень і відповідають за своєчасну доставку продукції клієнту. Якщо у Вас в процесі оформлення або очікування замовлення виникнуть якісь труднощі, рекомендуємо негайно звернутися до наших кваліфікованих консультантів. Вони вирішать виниклі проблеми і допоможуть в оформленні заявки.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Олівці Еко міні з гравіюванням
1063

сьогодні переглянули цей товар

3

раз купили цей товар