Нотатник А5 Туксон – купити у Києві. Обкладинка – шкірозамінник з тисненням. Замовити виготовлення та нанесення логотипу на записнику А5 | Принт Маркет

Друзі! Через велику кількість замовлень, терміни виготовлення у грудні можуть тривати довше, ніж вказано на сайті.

Щоб уникнути непорозумінь, просимо вас уточнювати терміни виготовлення перед оплатою.

Книжка для нотатків А5 Туксон

product-ends
Код товару: 2904
good-price

Формат: 130х210 мм. Блок – білий, недатований, у лінійку. Обкладинка - шкірозамінник. Тиснення на обкладинці.

Размер 130х210 мм
Розмір 130х210 мм
Деловой стиль
Діловий стиль
Индивидуальный подход
Індивідуальний підхід
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Дивіться також

Нотатник А5 «Туксон»

В епоху електроніки, смартфонів та планшетів записник може здатися зовсім непотрібним. Електронні пристрої стають все кращими і кращими, маючи великі можливості. Але все-таки, більшість із нас досі не уявляє життя без паперового письмового приладдя, а повсякденну роботу та навчання – без записника. Ми пропонуємо практичні записники «Туксон», виконані в найулюбленішому та найзвичнішому форматі А5. Це розмір більшості книг і зошитів, блокнотів та щоденників, який найбільш зручний при роботі, носінні та зберіганні.
 
Ви можете замовити та купити в Принтмаркет будь-який тираж виробів, починаючи від 5 екземплярів. Хоча наш офіс та виробничі потужності розміщені у Києві, ми гарантуємо якісне виготовлення та оперативну доставку готових фірмових записників до вашого населеного пункту, де б на карті України він не знаходився. Нотатник А5 «Туксон», брендований логотипом вашої компанії, буде не тільки чудовим подарунком членам вашого колективу, колегам і партнерам, але й корисним рекламним діловим аксесуаром, що нагадує про вас і вашу компанію весь термін її використання.
 
Виготовлено письмовий гаджет із найкращих матеріалів, які закуповуються у безпосередніх виробників у країнах Західної Європи. Нанесення логотипу робиться методом сліпого тиснення, рельєф якого дуже елегантно виглядає на кольоровій обкладинці з якісного шкірозамінника одного з модних 6 кольорів. Кліше для друку ви можете надати самі чи наші майстри зроблять його для вас на замовлення. Внутрішній блок зібраний із білих листів тонкого офсетного паперу. Недатовані листи в лінійку дозволяють робити рівні акуратні записи і користуватися записником стільки, скільки ви вважаєте за потрібне.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
3196

сьогодні переглянули цей товар

49

раз купили цей товар