Щоденник А5 на пружині у м\'якій обкладинці з логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Щоденник А5 "Махаон" на пружині у м'якій обкладинці

product-ends
Код товару: 4370
good-price

Размер 140х204 мм. 2 языка. Блок - недатированный, в линейку. Обложка-мягкий двойной кожзам. Тиснение на обложке (любое).

11 055 грн.
Недатированный блок
Недатований блок
Тиснение на обложке
Тиснення на обкладинці
Мягкая обложка
М'яка обкладинка
От 10 шт.
Від 10 шт.
Формат 140х204 мм. Обложка з подвійного шкірзама. Різні комбінації і фактури. Блок стандартный недатированный. Колірність блоку друку: 2+2 (Рantone 433, 187). Бумага кремова або біла 70 г/м2 офсетна (Словаччина). Кількість сторінок: 352. Скріплення: напівприкрита пружина (сіра або чорна). Блокнот з хлястиком під ручку. Кнопка: срібло або чорна. Тіснення на обложці: сліпого, сріблястого або золотого фольгого.
Дивіться також

Щоденник А5 «Махаон» на пружині у м'якій обкладинці

Вам часто доводиться робити замітки? Або ви керуєте компанією та шукаєте корпоративний подарунок для співробітників та клієнтів? Є багато гаджетів, які виявляються дуже корисними у повсякденному використанні. Щоденник на спіралі – один з них, цінується одержувачами різного віку та напрямків діяльності. У школі, в університеті, на роботі, вдома – прості паперові щоденники готові вловити кожну важливу інформацію, швидкоплинну думку чи ідею. Практичний, зручний та естетичний фірмовий щоденник А5 «Махаон» на пружині в м'якій обкладинці – один з найхітовіших наших товарів, недорогий, але крутий та дієвий рекламний носій.
 
Нотатник на спіралі, брендований логотипом – ненав'язливий та ефективний вид реклами. Якщо ви хочете, щоб вас добре запам'ятали, нагадуйте про себе частіше. Як це зробити? Все просто – подаруйте партнеру або клієнту рекламний гаджет, який буде справді корисним. Наприклад, щоденник А5 "Махаон". Тепер, коли ваш партнер чи клієнт захоче щось записати, він подумає про вашу компанію, адже на блокноті ваш логотип.
 
Формат 140х204 мм (А5) є найбільш зручним у роботі та перенесенні, тому що відмінно поміщається в кишеню одягу, у будь-яку сумку, рюкзак та портфель. Тип обкладинки: якісна екошкіра різних кольорів та фактур, надає йому солідного та недешевого вигляду. Ви можете замовити будь-яку обкладинку з доступних 20 кольорів, а також комбіновану з 2-3 кольорів. Обкладинка м'яка, приємна на дотик, може бути матовою, гладкою, діагональною або сучасною бархатистою Soft-Touch. Внутрішній блок недатований, 2-ма мовами, складається з 352 листів білого або кремового тонкого офсетного паперу (Словаччина). Нанесення логотипу виробляється шляхом блинтового (сліпого) тиснення по екошкірі. Якщо ви хочете мати щоденник VIP-класу, то замовте тиснення золотом чи сріблом – це дуже прикрасить виріб.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Щоденник А5 "Махаон" на пружині у м'якій обкладинці
11 055 грн.
3706

сьогодні переглянули цей товар

7

раз купили цей товар