Щоденники А5 формату Сідней - замовити виготовлення і друк логотипу на щоденниках в Києві | Друкарня Принт Маркет

Щоденники А5 "Сідней"

product-ends
Код товару: 2903
good-price

Формат: 150х210 мм (А5). Датований білий блок. Тиснення логотипу. 352 стор, 4 мови. Виробництво Італія.

Размер 150х210 мм
Розмір 150х210 мм
Деловой стиль
Діловий стиль
Оригинальное решение для бизнеса
Оригінальне рішення для бізнесу
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Дивіться також

Щоденник А5 «Сідней»

Відмінним рішенням для правильної організації робочих та побутових процесів є щоденник. Ми рекомендуємо замовити та купити в Принтмаркет якісні ділові записники, зроблені в Італії, на які наші фахівці зроблю нанесення логотипу вашої компанії. З логотипом простий щоденник перетвориться на ефективний рекламний інструмент за ваших мінімальних витрат. Він стане корисним корпоративним подарунком, якщо буде поданий колегам та партнерам, а також постійним нагадуванням про вашу компанію, якщо опиниться в руках клієнта.
 

Щоденник А5 «Сідней» має безліч істотних переваг:

 
Зручний функціональний формат (А5) поміщається без проблем у кишені та сумки, а значить буде «під рукою» у будь-якій ситуації: в офісі, на діловій зустрічі, на тренінгу чи лекції, під час прогулянки чи поїздки.
Тверда обкладинка з високоякісного кольорового синтетичного матеріалу (шкірозамінник бумвініл, доступно 4 кольори) за вашим бажанням буде прикрашена логотипом або брендом вашої компанії.
Нанесення робиться золотою чи срібною фольгою методом тиснення. Можливе сліпе рельєфне тиснення без фольги. Кліше замовника чи наше.
Внутрішній блок датований, в лінійку, 352 листи білого тонкого офсетного паперу щільністю 90 г/м², не промокає від чорнила і не пропускає їх на зворотний бік.
Текст всередині 4-ма мовами. Є кольорова стрічкова закладка-лясі.
Ми брендуємо та продаємо паперове письмове приладдя оптом та на замовлення, а наші клієнти можуть оформляти заявки онлайн на нашому сайті, по і-мейлу та по телефону. Також ми забезпечуємо оперативну доставку товару з Києва по всіх містах та селах України. Наш кваліфікований персонал, досвідчені майстри поліграфії та знаючі менеджери надають швидкі та професійні послуги, що повністю задовольняють потреби наших клієнтів.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
1160

сьогодні переглянули цей товар

19

раз купили цей товар