Книжка для нотатків А6 формату Туксон - купити в Києві. Обкладинка з шкірозамінника. Замовити друк логотипу на записнику А6 | Принт Маркет

Книжка для нотатків А6 формату Туксон

product-ends
Код товару: 2905
good-price

Формат 90х140 мм. Блок – білий, недатований, у лінійку. Обкладинка - шкірозамінник. Тиснення на обкладинці.

Размер 90х140 мм
Розмір 90х140 мм
Точная доставка
Точна доставка
Гарантия качества
Гарантія якості
Проверка на всех этапах производства
Перевірка на всіх етапах виробництва
Дивіться також

Нотатник А6 «Туксон»

За деякими даними, через кілька років замість записників та ручок люди будуть використовувати планшети, а смартфон допоможе записати потрібну інформацію, зробити нотатки, намалювати схему і навіть скласти список покупок. Але, мабуть, ніколи не застаріють звичні паперові гаджети із важливими записами, датами, власними думками та ідеями, написаними від руки. Пам'ятаючи та шануючи традиції письмового приладдя, ми виготовили з кращих сучасних матеріалів функціональні записники, які вже завоювали популярність у наших клієнтів.
 
Пропонуємо вам малий записник А6 "Туксон" зручного компактного розміру 90Х140 мм. Він легко поміщається в кишеню чоловічого та жіночого одягу, у будь-який рюкзак, портфель та сумку. Має достатньо місця для записів, малюнків і може бути вашим постійним супутником на ділових зустрічах, брифінгах, тренінгах, навчальних лекціях, навіть на прогулянках та подорожах. Ви можете замовити брендування виробу логотипом компанії. І тоді звичайна записник стане активно працюючим рекламним агентом. Подаруйте такий корпоративний презент своїм колегам та партнерам – це не тільки зміцнить ваш імідж, а й допоможе надовго запам'ятати ім'я та бренд фірми.
 
Нанесення робиться сліпим тисненням або фольгою тиснення. Кліше логотипу можна замовити у нас або надати готове. Обкладинка з якісного шкірозамінника, є 7 красивих кольорів. Блок для записів складається з 160 аркушів тонкого, але дуже стійкого, білого офсетного паперу, який не пропускає чорнила. Внутрішні листи недатовані в лінійку. На записник встановлена ​​утримуюча гумка в колір обкладинки. Замовлення фірмової продукції можливе від 5 штук. Ми також надаємо на вибір різні способи оплати та методи доставки з Києва до всіх міст України.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
782

сьогодні переглянули цей товар

7

раз купили цей товар