Записна книжка А5 \"Vogue\" з логотипом замовити в Києві, Україні | Принт Маркет

Записна книжка А5 "Vogue"

product-ends
Код товару: 4484
good-price

Формат: 143х205 мм. Блок – кремовий, недатований, у клітину. М'яка обкладинка. Сліпе тиснення.

4 710 грн.
новинка
Срок изготовления от 5 дней
Термін виготовлення від 5 днів
Большой ассортимент цветных обложек
Великий асортимент кольорових обкладинок
Тиснение на обложке
Тиснення на обкладинці
От 5 шт.
Від 5 шт.
Розмір: 143х205 мм. М'яка обкладинка. Блок - 128 сторінок, кремовий офсет 70 г/м2, клітину, недатований. Боковини та форзац у колір обкладинки. Сліпе тиснення на обкладинці.
Дивіться також

 

Нотатник А5 "Vogue"

У сучасному світі є багато різноманітної техніки. Але ніхто не відмовився від звичного паперового письмового приладдя. Щоденники, ділові блокноти та записні книжки, як і раніше, дуже популярні. Принтмаркет хоче запропонувати своїм клієнтам записні книжки у м'якій обкладинці А5 «Vogue» для розкладів, планування заходів, записів важливих контактів, цікавих ідей, нотаток та нарисів.
 
Замовте у нас нанесення логотипу на обкладинку – і ви отримаєте ефективний рекламний інструмент, який із вдячністю приймуть як корпоративний подарунок ваші партнери, колеги та клієнти. Тиснення лого можна нанести блінтовим (без фольги) способом. Доставка брендованих записників здійснюється з Києва в будь-яке місто України, починаючи від 5 штук.
 
Формат А5 визнаний класичним і найбільш практичним: його зручно покласти в кишеню чоловічої куртки, жіночу сумочку, кинути в рюкзак студента і в стіл офісного працівника. Він невеликий, компактний та має достатньо місця для записів. Оригінальний датований щоденник виконаний із якісних матеріалів. Тип обкладинки – м'яка із п'ятьма насиченими кольорами (на вибір). Внутрішні листи з тонкого офсетного паперу приємного кремового кольору щільністю 70 г/м². Форзац, як і боковини книжки мають такий самий колір, як і обкладинка. У записнику 128 сторінки в клітку, на яких достатньо місця для запису щоденних обов'язків. Ви можете замовити записники зі сліпим тисненням у нас на сайті, поштою або телефоном. Наші менеджери швидко оформлять замовлення або підкажуть деталі на Ваше замовлення.

 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Записна книжка А5 "Vogue"
4 710 грн.
1097

сьогодні переглянули цей товар

5

раз купили цей товар