Щоденники А5 Дакар Преміум датовані купити у Києві. Виготовлення та друк логотипу на щоденниках А5 | Принт Маркет

Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Щоденник А5 "Дакар Преміум"

product-ends
Код товару: 2907
good-price

Формат: 150х210 мм (А5). Датований кремовий блок. Тиснення логотипу. 352 стор, 4 мови. Виробництво Італія.

Размер 150х210 мм
Розмір 150х210 мм
Контроль качества
Контроль якості
Деловой стиль
Діловий стиль
Широкий выбор цвета
Широкий вибір кольору
Дивіться також

Щоденник А5 «Дакар Преміум»

 
Науково-технічний прогрес подарував нам комп'ютеризацію та різноманітність комунікацій. Але ніхто не відмовився від звичного паперового письмового приладдя. Щоденники, ділові блокноти та записні книжки, як і раніше, дуже популярні. Принтмаркет хоче запропонувати своїм клієнтам функціональний щоденник А5 «Дакар Преміум» (виробництво Італія) для розкладів, планування заходів, записів важливих контактів, цікавих ідей, нотаток та нарисів.
 
Замовте у нас нанесення логотипу на обкладинку – і ви отримаєте ефективний рекламний інструмент, який із вдячністю приймуть як корпоративний подарунок ваші партнери, колеги та клієнти. Тиснення лого проводиться золотою або срібною фольгою. Також можна замовити блендерне (сліпе) тиснення без кольору. Доставка брендованих щоденників здійснюється з Києва до будь-якого міста України, починаючи від 5 штук.
 
Формат (А5) визнаний класичним і найбільш практичним: його зручно покласти в кишеню чоловічої куртки, жіночу сумочку, кинути в рюкзак студента і в стіл офісного працівника. Він невеликий, компактний та має достатньо місця для записів. Оригінальний датований щоденник виконаний із якісних матеріалів. Тип обкладинки – міцний шкірозамінник семи насичених яскравих кольорів (на вибір). Еластична кольорова стрічка-гумка утримує внутрішній блок закритим. Внутрішні листи з тонкого офсетного паперу приємного кремового кольору щільністю 90 г/м². Текст ними 4-ма мовами. У записнику 352 сторінки з широкими рядками, на яких достатньо місця для запису щоденних обов'язків. На кожній сторінці є розбірливий календар. Ви можете використовувати щоденник як особистий щоденник, записник або просто календар, в якому можна записувати важливі дати або обов'язки, які чекають на вас у певний день.

 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
460

сьогодні переглянули цей товар

12

раз купили цей товар