Майстер-клас "Візитки"
Нині ніхто вже навіть не сумнівається у необхідності такого елементу бізнесу та повсякденного життя, як візитна картка. З її допомогою одержувач легко зможе уточнити ім'я та прізвище власника візитки, його посаду, правильні контактні дані компанії. За умови, що вся ця інформація є на візитівці - адже буває таке smiley
 
 
 
Великим плюсом буде також розмістити на візитівці картинку, адже не всі логотипи компаній впізнаються у широкій публіці.
 
Наприклад, якщо це салон краси або перукарня, доречно надрукуватиме на візитівці обличчя або обриси жіночої особи або профілю.
 
 
 
Також стандартним варіантом візитки для урядових організацій є шаблони із тризубом чи українським прапором.
 
 
 
Для візитки організацій з нерухомості чи будівництва підійдуть візитки з різними конструкціями чи інструментами.
 
 
 
Ну а абстрактні візитки підійдуть для будь-якої сфери, з якою не можна зв'язати картинку чи просто хочеться зобразити щось невизначене, але яскраве та красиве.
 
 
 
Існує принаймні три види візитних карток:
 
Особисті візитки – це візитки для особистого спілкування. На них може бути вказано лише номер телефону та і-мейл. Вони можуть бути будь-якого стилю та дизайну, залежить від переваг власника.
 
  
 
Ділові візитки - як правило, вони друкуються за стандартним шаблоном для кожного співробітника, на них вказуються адреси та телефони компанії, а також посада та контакти власника. Хоча деякі компанії відходять від строгих стандартів і хочуть виділитися яскравою, креативною візиткою )))
 
 
 
Корпоративні візитки – іміджевий характер візитної картки, витриманий корпоративний стиль. На таких візитках вказуються дані тільки про компанію, на звороті може бути зображений слоган або логотип, без зазначення працівників. Такі візитки зазвичай лунають на виставках, форумах або інших ділових заходах.
 
 
 
У розділі «Візитки» Ви знайдете три види – візитки стандартні, на дизайнерському картоні та «Візитки від 1000 шт.».
 
Візитки стандартні друкуються на білому папері крейдою щільністю 350 гр/м2 на сучасному цифровому принтері. У комплекті 96 штук (стільки карток міститься на 4 стандартні листи А3), візитки упаковуються в прозору пластикову коробочку.
 
 
 
У розділі «Візитка дизайнерський картон» представлений широкий вибір дизайнерського картону різної фактури, щільності та кольору – для різних смаків та переваг – білий колір, сріблястий, кава з молоком та ін., щільністю від 280 до 330 гр/м2. При виборі картону Ви зможете прочитати короткий опис фактури та кольору картону. Більш детально можна прочитати у нашому майстер-класі «Види дизайнерського картону»
 
 
 
У розділі "Візитки від 1000 шт." Ви можете замовити візитки від 10 комплектів – вони друкуються методом офсетного друку (великі тиражі). Вони друкуються також, як і стандартні візитки, на білому папері 350 гр/м2.
 
 
 
                              Креативна візитка-iPhone
 
І не забувайте: візитівка – це Ваша особа, або особа Вашої компанії, тому вона повинна бути такою, що запам'ятовується і яку захотілося б зберегти як зразок витриманого стилю або креативної ідеї.

Можливо вас зацікавить

Корисні статті про поліграфію