Пакет паперовий горизонтальний А4 із фактурним тисненням із логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Пакет паперовий горизонтальний А4 із фактурним тисненням

product-ends
Код товару: 4457
good-price

Розмір пакета 300х200х100 мм (ШхВхГ). Друк повнокольоровий з 2-х сторін. Різна фактура паперу (на вибір). Колір шнурків в асортименті.

12 510 грн.
Упаковка Ваших подарков клиентам
Упаковка Ваших подарунків клієнтам
Фактурное тиснение по всей площади
Фактурне тиснення по всій площині
Горизонтальный пакет
Горизонтальний пакет
От 50 шт.
Від 50 шт.
Формат – 300x200x100 мм (ШхВхГ). Матеріал - папір крейдований матовий 200 гр/м2. Тиснення з різними ефектами по всій площі із зовнішнього боку пакета (1+0). Повнокольоровий цифровий друк (CMYK) з двох сторін. Друк колірною моделлю Pantone - неможливий у даному варіанті.
Дивіться також

Пакет паперовий горизонтальний А4 із фактурним тисненням

Паперовий пакет – сьогодні найпопулярніша упаковка. Він дозволяє естетично запакувати будь-який продукт, подарунок, рекламні чи навчальні матеріали. Ми, компанія Принтмаркет, пропонуємо легкі та красиві, що йдуть в ногу з часом – екологічні горизонтальні паперові пакети, формату А4, з ручками з кольорового товстого шнура. Але головна «родзинка» даного виробу в тому, що вся площа лицьової сторони пакета покрита фактурним тисненням, що робить креативну і незвичайну упаковку. Наші пакети ідеально підходять для продовольчих та промислових товарів, що витримують вагу до 5 кг. А розмістивши на них свій логотип або рекламний слоган, Ви надасте звичайній упаковці стиль та характер. З лого вони є ідеальним, ефективним і довговічним рекламним носієм.
 
Матеріали, що використовуються при виготовленні горизонтальних паперових пакетів А4: щільний білий крейдований папір 200 г/м², різні фактури для тиснення лицьової сторони, наприклад, під крокодилячу шкіру, павутину, листя конюшини та інші. Усього в асортименті 6 різних фактурних малюнків. Також на ваш вибір буде встановлений колір ручок-шнурків, палітра величезна. Повнокольоровий цифровий друк логотипу виконується за моделлю CMYK з обох боків пакета. Для збільшення терміну використання та покращення зовнішнього вигляду після друку ми виробляємо ламінацію пакету, матову або глянсову – на вибір клієнта. Мінімальне замовлення від 50 шт. Якщо у вас є готовий макет, ми відразу можемо приступити до роботи. Якщо макету немає, то наші дизайнери підготують проект відповідно до ваших очікувань. Ви також можете підготувати проект самостійно, ознайомившись із нашими вимогами до макета та підготовкою файлу до друку. Готові замовлення ми доставляємо по Києву (кур'єрами) та всій Україні (Новою поштою).
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Пакет паперовий горизонтальний А4 із фактурним тисненням
12 510 грн.
1332

сьогодні переглянули цей товар

1

раз купили цей товар