Пакети паперові білі вертикальні А3 формату в Києві - замовити виготовлення і друк логотипу на пакетах А3 | Принт Маркет

Білий вертикальний пакет паперовий А3 "Експрес"

product-ends
Код товару: 2822
good-price

Розмір пакета 300*120*400 мм. Наклейки біла з друком. Ламінація матова. Білі ручки-шнурки.

2 066 грн.
Размер пакета 300*120*400 мм
Розмір пакету 300*120*400 мм
Персональный менеджер
Персональний менеджер
Выгодная цена
Вигідна ціна
Быстрая проверка макета
Швидка перевірка макету
Пакет вертикальний паперовий пакет А3 "Експрес". Розмір – 300*120*400 мм (ШхГхВ). Матеріал - крейдований глянсовий папір 200 г/м2. Ламінація - матова із зовнішнього боку пакета. Наклейка біла з кольоровим друком (з 1 або 2 сторін). Білі ручки-шнурки.
Дивіться також
  • Головна
  • Паперові пакети
  • Білий вертикальний пакет паперовий А3"Експрес"

Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього Що таке Pantone, CMYK і RGB

Для того, щоб правильно зробити замовлення на друк поліграфічної продукції, потрібно розуміти, чого від тебе хочуть дизайнери або менеджери друкарні, коли вимовляють такі незрозумілі слова, як Pantone, CMYK і RGB. Всі ці поняття означають певний колір або його відтінок, тому щоб отримати саме те, що потрібно, слід розбиратися в цих назвах.

Читати далі Рекламні пакети: паперові, еко і поліетиленові. Приклад наших робіт # 33

Серед всіх рекламних методів реклама на пакетах займає особливе місце. І якщо пакет прикрашений логотипом фірми, то це є відмінним маркетинговим ходом для популяризації її назви в різних верствах населення. При дуже незначних фінансових витратах рекламні пакети дозволяють донести інформацію про вашу компанію до мільйонів потенційних покупців. На пакетах можна розмістити не тільки логотип фірми, а й відомості про проходження виставок або знижки в магазині, про презентації або конференціях.

Читати далі Безкоштовна планова доставка

БЕЗКОШТОВНА планова доставка протягом 7 днів після виготовлення Вашої продукції. Зверніть увагу - якщо протягом"зазначених 7 днів" наші машини або кур'єри будуть У Вашому районі або поблизу (а так швидше за все воно і буде) - ми доставимо Вашу продукцію швидше і БЕЗКОШТОВНО.

Читати далі HELP дизайнеру

Привіт колего. Ми хочемо тобі допомогти. Зроби будь ласка макет згідно наших рекомендацій і тоді ми гарантуємо, що все буде ОК. Дякую за розуміння :)

Читати далі

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Білий вертикальний пакет паперовий А3 "Експрес"
2 066 грн.
853

сьогодні переглянули цей товар

9

раз купили цей товар