Пакет паперовий А5 із фактурним тисненням із логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Пакет паперовий А5 із фактурним тисненням

product-ends
Код товару: 4454
good-price

Розмір пакета 163х210х68 мм (ШхВхГ). Друк повнокольоровий. Різна фактура паперу (на вибір). Колір шнурків в асортименті.

12 177 грн.
Фактурное тиснение с внешней стороны
Фактурне тиснення із зовнішнього боку
Полноцветная печать
Повнокольоровий друк
Удобный формат
Зручний формат
Маленький формат
Маленький формат
Формат – 163x210x68 мм (ШхВхГ). Матеріал - папір крейдований матовий 200 г/м2. Тиснення з різними ефектами по всій площі із зовнішнього боку пакета (1+0). Повнокольоровий цифровий друк (CMYK). Друк колірною моделлю Pantone - неможливий у даному варіанті. Мінімальна кількість: 50 шт.
Дивіться також

Пакет паперовий А5 із фактурним тисненням

Популярність паперових пакетів у наші дні невипадкова. Не можна заперечувати, що вони ідеально підходять для пакування практично будь-якої продукції. Крім того, вони не лише дешеві, а й дуже практичні. У Прінтмаркет Ви можете замовити та купити паперові пакети з логотипом Вашої компанії різних розмірів. На практиці це означає, що ви можете вибрати упаковку, що відповідає розміру Ваших товарів чи подарунків для представників цільової аудиторії, колег чи партнерів. Невеликі паперові пакети А5 з фактурним тисненням та з нанесенням логотипу – гарна упаковка, наприклад, для канцелярських товарів чи рекламних солодощів, для сувенірів чи косметики, для рекламних матеріалів чи невеликих книг.
 
Пакет паперовий А5 з фактурним тисненням виготовлений з крейдованого паперу паперу щільністю 200 г/м². Розташування вертикальне. Лицьова сторона пакету по всій площі покрита креативним тисненим малюнком (один із шести варіантів). По обидва боки методом цифрового друку (модель CMYK) можна нанести Ваш логотип. Нанесення повнокольорове. Щоб захистити зображення та подовжити термін служби пакета, після друкованого процесу застосовується ламінація (матова або глянсова – на вибір). Кожен пакет має ручки у вигляді кольорового крученого шнура (широка палітра кольорів).
 
Ми добре знаємо, що багато наших клієнтів зацікавлені в екологічних рішеннях. Тим більше, що все більше брендів намагаються позиціонувати себе як екологічно чисті. Тому ми подбали про те, щоб покупці могли знайти в Прінтмаркеті справді широкий вибір сучасних рекламних паперових пакетів. Невеликий паперовий пакет А5 – це не тільки естетична, зручна, екологічно чиста упаковка, це також ефективний бюджетний рекламний носій, який на практиці переконливо продемонструє позитивні якості упаковки.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Пакет паперовий А5 із фактурним тисненням
12 177 грн.
963

сьогодні переглянули цей товар

2

раз купили цей товар