Пакет паперовий білий вертикальний формату А5 - замовити виробництво і друк логотипу на білих вертикальних паперових пакетах | Друкарня Принт Маркет

Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Пакет паперовий білий вертикальний А5 "Експрес"

product-ends
Код товару: 2818
good-price

Розмір пакета 163х210х68 мм. Наклейки з печаткою. Ламінація мат/глянець (на вибір). Білі ручки-шнурки.

1 129 грн.
Выгодная цена
Вигідна ціна
250*90*350 мм
250*90*350 мм
Доставка Новой Поштой
Доставка Новою Поштою
Оптимальные сроки
Оптимальні терміни
Пакет вертикальний паперовий пакет А5 "Експрес". Розмір – 163х210х68 мм (ШхВхГ). Матеріал - крейдований глянсовий папір 200 г/м2. Ламінація - глянсова або матова із зовнішнього боку пакета. Наклейка з кольоровим друком (з 1 або 2 сторін). Білі ручки-шнурки.
Дивіться також
Вертикальні паперові пакети – незамінна річ у побуті та бізнесі. На них можна нанести фірмову символіку, щоб використовувати не тільки в рекламних та маркетингових цілях, але й робити гарні та незвичайні презенти співробітникам чи партнерам, які неодмінно оцінять ваш підхід до створення позитивного іміджу компанії. Паперові пакети з логотипом на замовлення завжди допоможуть у створенні позитивного іміджу організації, оскільки бренд залишатиметься на увазі у всіх.
 
Порівняно зі звичайними пакетами такі мають незаперечну перевагу – вони більш функціональні і можуть тривалий час використовуватися для зберігання речей або їх перевезення. Також вони виготовляються із безпечних та екологічно чистих матеріалів.
 
Друкарня Print Market пропонує паперові пакети формату А5, які згодом можна буде прикрасити різними принтами. Наші співробітники зможуть виготовити будь-яку кількість виробів, виходячи з потреб клієнта. Якісні матеріали та сучасні методи дозволять вам отримати надійні пакети, які повністю відповідатимуть усім вимогам.
 
За бажанням можна замовити вертикальні паперові пакети оптом, незалежно від кількості не постраждає якість.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакет паперовий білий вертикальний А5 "Експрес"
1 129 грн.
430

сьогодні переглянули цей товар

18

раз купили цей товар