Листівки Євро подвійна 99*210 мм на дизайнерському картоні замовити в Києві, Україні | Принт Маркет

Листівка Євро подвійна на дизайнерському картоні

product-ends
Код товару: 4501
good-price

Дизайнерський картон на вибір. Формат у складеному вигляді 99х210 мм. Повнокольоровий друк з 1-ї або 2-х сторін. 1 згин.

511 грн.
Размер 99х210 мм в сложенном виде
Розмір 99х210 мм у складеному вигляді
Большой ассортимент дизайнерского картона
Великий асортимент дизайнерського картону
Цифровая печать
Цифровий друк
С логотипом Вашей компании
З логотипом Вашої компанії
Формат виробу 99х210 мм (у складеному вигляді), 198х210 мм (у розвороті). Дизайнерський картон на вибір. Цифровий друк з 1-ї або 2-х сторін. 1 згин. Упаковка в крафт-папір. Вага листівок 100 шт. - Приблизно 1,3 кг. Розмір пачки: 101х212х40 мм.
Дивіться також

Листівка "Євро подвійна" на дизайнерському картоні

Традиційні листівки, як і раніше, популярні, тому що багатофункціональні. Вони використовуються для поздоровлень, як приємний подарунок, як пам'ятна сувенірна продукція, що нагадує про подорожі, як унікальні запрошення та сповіщення, а також для періодичного спілкування зі співробітниками та клієнтами. Які почуття будять фірмові листівки від компанії? Перша реакція – це великий сюрприз, вираження поваги, причетності. А для компаній це чудовий спосіб зміцнити довіру та лояльність партнерів та клієнтів.
 
Брендовані листівки також відіграють велику роль у рекламі Вашої компанії. Вони дарують ексклюзивність Вашим діловим контактам, дозволяють виділити Ваших партнерів, співробітників та клієнтів, продемонструвати їм Ваше дружнє ставлення та згуртування. Ми допоможемо втілити в життя Ваші творчі ідеї та унікальний контент, використовуючи найкращі матеріали, передові поліграфічні технології та дизайнерський креатив нашого колективу.
 
У нас можна купити та замовити будь-яку кількість листівок «Євро подвійна», які ми адаптуємо під Ваші вимоги та виконаємо всі Ваші запити – швидко, дешево та надійно. Виготовляються листівки на дизайнерському картоні щільністю від 280 г/м2 до 350 г/м2. Повнокольоровий друк на креативній основі забезпечує дуже гарну якість кольору та тривалий термін служби продукту. Крім того, Ви можете вибрати фактуру картону, що сподобалася: гладку, під легку тканину, вельвет, метал, прогумовану. Ми друкуємо листівки методом цифрового друку, який дозволяє роздрукувати їх невеликими обсягами та в найкоротші терміни. Завдяки використанню найновішого виробничого обладнання ми отримуємо відмінну якість, швидке виконання та низьку вартість.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Листівка Євро подвійна на дизайнерському картоні
511 грн.
687

сьогодні переглянули цей товар

0

раз купили цей товар