Листівка \"А5\" 148*210мм на дизайнерському картоні замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Листівка "А5" на дизайнерському картоні

product-ends
Код товару: 4409
good-price

Картон дизайнерський в асортименті. Розмір: 148х210 мм. Повнокольоровий друк 4+0/4+4.

348 грн.
От 10 шт.
Від 10 шт.
Размер 210х148 мм
Розмір 210х148 мм
Дизайнерские картоны в ассортименте
Дизайнерські картони в асортименті
Креативное решение
Креативне рішення
Формат виробу 148х210 мм. Дизайнерський картон густиною від 285 до 350 г/м2. Друк цифровий з одного або двох сторін. Вага 100 листівок – приблизно 1 кг. Розмір пачки зі 100 листівок: 150х212х35 мм.
Дивіться також

Листівка «А5» на дизайнерському картоні

У сучасну епоху, здавалося б, у житті немає місця традиційним листам та листівкам. Для того, щоб привітати когось зі святом чи важливою подією, достатньо скористатися мобілкою або будь-яким видом електронної пошти. Це швидко, надійно і безлико. Подаруйте своїм клієнтам позитивні емоції. Класичні традиційні листівки – найкращий спосіб подякувати комусь або побажати щастя, і не лише у традиційні свята. Наприклад, вітальна листівка від фірми може стати корпоративним подарунком, якщо на ній надрукувати запрошення на виставку, театр чи святкову вечірку.
 
Друкована листівка – це креативний вид ексклюзивної реклами або запрошення на захід. Вона є гарним рекламним сувеніром, тому ми рекомендуємо замовити та купити у нас листівки не лише до свят, а й для реклами нових послуг та товарів, для повідомлення про ярмарок чи презентацію, про цікаві події чи акції. Пропонуємо друк фірмових листівок із логотипом, з будь-яким зображенням чи фото, на вибір. У нашій друкарні можна виготовити листівки на нестандартному дизайнерському картоні будь-якого кольору і щільності, формат А5. Друк цифровий, повнокольоровий. Лицьова та оборотна сторони листівки можуть бути чорно-білими або кольоровими.
 
У нас за короткий термін можна роздрукувати недорогі брендовані листівки відмінної якості навіть у невеликих кількостях (10 штук). Ми підберемо відповідний формат, картон та фактуру, привабливі варіанти оплати та доставки готового тиражу.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Листівка "А5" на дизайнерському картоні
348 грн.
1254

сьогодні переглянули цей товар

19

раз купили цей товар