Листівки \"Євро\" на дизайнерському картоні замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Листівка "Євро" на дизайнерському картоні

product-ends
Код товару: 4405
good-price

Картон дизайнерський в асортименті. Розмір: 210х99 мм. Повнокольоровий друк 4+0/4+4.

327 грн.
хіт
Дополнение к Вашему подарку
Доповнення до Вашого подарку
Срок изготовления 3 дня
Термін виготовлення 3 дні
Размер 99х210 мм
Розмір 99х210 мм
Полноцветная печать с 1й или 2х сторон
Повноколірний друк з 1ї або 2х сторін
Дивіться також

Листівка "Євро" на дизайнерському картоні

Іноді досить цікава ідея, щоб привернути увагу потенційних клієнтів. Такою ідеєю може стати персоналізована листівка, надрукована у друкарні. У наш комп'ютеризований час усі давно звикли до того, що листи та привітання надсилаються в електронному вигляді на стандартних шаблонах, де потрібно лише вписати ім'я отримувача. Друкована листівка відрізняється від потоку електронної пошти.
 
Принтмаркет відроджує традицію особистих відправлень і пропонує своїм клієнтам виготовлення оригінальних листівок на дизайнерському картоні, в Євроформаті. У нас ви можете замовити креативну розробку макета, а ми гарантуємо вам добре та швидко надрукований тираж, який міститиме оригінальний контент, актуальний для цієї людини. Виготовляється листівка Євро на найрізноманітнішому дизайнерському картоні: гладкому та з легкою фактурою, прогумованому та металізованому. Можна вибрати картон різної щільності - товщі або тонші, в яскравих соковитих або ніжних пастельних тонах. Друк повнокольоровий, з гарною передачею всіх кольорів та відтінків, цифровим методом, одно- та двосторонній (на вибір).
 
Чи хотіли б ви просувати свій бізнес за допомогою Євро листівок? Немає проблем. Крім типового списку свят існує ще календар нестандартних дат (наприклад, річниця компанії) та календар особистих свят (день народження, ювілей, підвищення по службі). І такі свята можуть бути тісно пов'язані зі специфікою Вашого бренду або уподобаннями отримувача. Ми готові зробити для Вас фірмові листівки з логотипом з урахуванням усіх Ваших уподобань та побажань.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Листівка "Євро" на дизайнерському картоні
327 грн.
1625

сьогодні переглянули цей товар

4

раз купили цей товар