Листівки \"А5\" з друком золотом чи сріблом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Листівка "А5" з друком золотом/сріблом

product-ends
Код товару: 4504
good-price

Дизайнерський картон в асортименті. Розмір 148*210 мм. Шовкотрафаретний друк з 1-ї або 2-х сторін.

3 124 грн.
Дизайнерский картон в ассортименте
Дизайнерський картон в асортименті
Размер 148х210 мм
Розмір 148х210 мм
Шелкотрафаретная печать
Шовкотрафаретний друк
От 50 шт.
Від 50 шт.
Формат виробу 148х210 мм. Дизайнерський картон густиною від 285 до 330 г/м2. Шовкотрафаретний друк золотом/сріблом з 1-ї або 2-х сторін. Вага 100 листівок – приблизно 1 кг. Розмір пачки зі 100 листівок: 150х212х35 мм.
Дивіться також

Листівка «А5» з друком золотом/сріблом

Сьогодні, в епоху прогресивних способів комунікації, звичайні паперові листівки, як і раніше, продовжують активно використовуватися як приємне джерело особистого спілкування, а також як оригінальний та дуже дієвий маркетинговий інструмент. Ми пропонуємо виготовлення на замовлення ексклюзивних фірмових листівок із логотипом найпопулярнішого формату А5 із печаткою золотом/сріблом. Це можуть бути святкові листівки для співробітників Вашої компанії, індивідуальні привітання з особистими подіями (день народження, ювілей, захист дисертації чи підвищення по службі) або листівки-запрошення на виставку, конференцію, презентацію.
 
Надайте своєму бізнесу особливий шик та блиск! Купуйте або замовте виготовлення листівок А5 «преміум класу», виберіть акценти із золота чи срібла для них, а ми надрукуємо їх на креативному дизайнерському картоні. Колір картону, його щільність та рельєфну фактуру можна вибирати. Але на чому б Ви не зупинили свій вибір, ми гарантуємо, що поєднання золота/срібла з будь-якою фактурою та кольором основи буде виглядати дорого, естетично та свідчити про Ваш гарний смак. Піднести такий корпоративний подарунок партнерам – це надійний спосіб заявити про себе як про серйозну ділову людину, яка цінує та поважає своїх колег.
 
Друк святкових та вітальних листівок з логотипом виконується унікальним шовкотрафаретним методом, що дозволяє робити нанесення на будь-яких нестандартних поверхнях. Брендовані листівки з шовкографією, надруковані в Прінтмаркеті, завжди відмінної якості, золото/срібло на них виглядає об'ємно і вражаюче. Вони неодмінно стануть елементом зміцнення Вашого іміджу та підтримки позитивних стосунків із клієнтами.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Листівка "А5" з друком золотом/сріблом
3 124 грн.
812

сьогодні переглянули цей товар

2

раз купили цей товар